Believe Music label şirketi, kendi label şirketini kurmak isteyenler için idealdir. Müzisyen ve sanatçıysanız, bu yol haritası sizin için faydalıdır.

Fransa merkezli dünya çapında hizmet veren Believe Music, çatısı altında olmak isteyen sanatçı, artist, müzisyenlere dijital çözüm sunan bir şirkettir.

Büyük kitlelere hitap etmek için bir plak şirketinin parçası olmak, her müzisyenin ihtiyacıdır. Kişisel veya bağımsız olarak müziklerinizi üretmek ve dağıtımını yapmak istediğinizde kariyer hedefleri için Believe Music Label şirketi bünyesinde olmak önemlidir. Distribütörlerden biri olan Believe Music, kendi markanızı Youtube ve diğer dijital platformlarda yayınlamanıza olanak tanımaktadır.

Global bir sanatçı olmak istediğinizde büyük çapta tercih edilen müzik dağıtım şirketleri çatısında kendi şirketinizi kurabilirsiniz. Bu size, bağımsız bir müzisyen ve güçlü plak şirketinde çalışma özgürlüğü verecektir. Believe Music label şirketi ile iletişime geçmek için şarkılarınızın nerede yayınladığını bilmek ve bilgi almak önemlidir.

Believe Music Label Şirketi Müziği Hangi Platformlarda Yayınlar?

Believe Music label şirketi

Dünyaca ünlü Fransa merkezli Believe Music label şirketi, çatısı altında toplanan şirketlere özel dijital haklar tanımaktadır. Bunlardan birisi de popüler müzik dijital platformlarda yayınlama hakkıdır. Believe Music label şirketi, aşağıdaki dijital müzik platformlarda ve daha fazlasında yayınlar:

  • Deezer
  • Spotify
  • Youtube
  • Apple Music
  • Amazon Music

Nasıl İletişime Geçilir?

Believe Music label şirketi

Believe Music çatısı altında toplanmak istediğinizde web, mail veya farklı dijital kanallardan herhangi bir şekilde şirkete ulaşabilirsiniz. Fakat sadece Türkiye’de binlerce kişi olduğunu düşünürseniz, şarkılarınızı kendi markanızla yayınlamak istediğinizde bunun gerçekleşmesi haftalar hatta ayları alabilmektedir. Büyük plak şirketi çatısı altında çalışmak zordur ama bunun bir basit yolu var.

Believe Music, plak şirketlerinin ve sanatçıların tercih ettiği lisans veren büyük müzik distribütörlerden biridir ve bu işbirliği ile kendi markanızla Youtube, sosyal medya ve diğer dijital platformlarda yayınlamak anlamına gelmektedir. Believe Music çatısı altında çalışmak istediğinizde dijital Müzik Dağıtım firmasını seçebilirsiniz. Bu konularda hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet vermektedir.

Believe Music Label Şirketi Ücreti Ne Kadar?

Believe Music label şirketi

Label şirketi kurmak istediğinizde dağıtım şirketleri, hak sahiplerine abonelik ücreti yanı sıra single başına ücret, yıllık ücret veya sadece şarkı üzerinden komisyon talep etmektedir. Dünya çapında bir müzik dağıtım şirketleri arasında gösterilmektedir. Global çapta Believe Music’e rakip olarak, Orchard, CdBaby, Tunecore gibi şirketler gösterilebilir.

Believe Music ile anlaşma sağlayan müzisyenler, şarkılarını yüzlerce farklı dijital platformlarda yayınlayabilir. Ancak ücret bilgisi, eser sahibi, müzisyen ve markaya göre değişkenlik göstermektedir. En iyi teklifi almak için Müzik Dağıtım seçebilir, dilediğiniz her hizmetten faydalanabilirsiniz.

Eğer siz de Believe üzerinden kişisel verilerinizi koruyarak ve telif hakkı dahil sanatçıların ve plak şirketlerinin tercih ettiği müzik dağıtım hizmeti almak istiyorsanız Türkiye’de ekibi olan Müzik Dağıtım firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle harici sanatçılara ve plak şirketlerine ulaşmadan direkt olarak kendi müzik şirketinizi kurabilirsiniz. Birçok music group, sanatçı, müzik üreticisi bu yolu seçiyor ve kendi şirketlerinizi Believe Music label şirketi ile açmaktadır.