Facebook Mavi Tik Nasıl Alınır?

Facebook mavi tik bir hesabın doğruluğunu gösteren özel hesapları göstermektedir. Bu hesaplardan birine sahip olmak isterseniz, Müzik Dağıtım’ı tercih edebilirsiniz. Facebook mavi tik, işletmenizin veya sanatçı profilinizi sahipliğini doğrulayan özel bir rozettir. Bu rozete sahip olmak için belirli koşulları sağlamanız gerekmektedir. Müzik Dağıtım olarak bunun zorluğunu biliyoruz ve 7/24 teknik destek ekibimizle birlikte Facebook mavi […]

Facebook mavi tik bir hesabın doğruluğunu gösteren özel hesapları göstermektedir. Bu hesaplardan birine sahip olmak isterseniz, Müzik Dağıtım’ı tercih edebilirsiniz.

Facebook mavi tik, işletmenizin veya sanatçı profilinizi sahipliğini doğrulayan özel bir rozettir. Bu rozete sahip olmak için belirli koşulları sağlamanız gerekmektedir. Müzik Dağıtım olarak bunun zorluğunu biliyoruz ve 7/24 teknik destek ekibimizle birlikte Facebook mavi tik hizmeti sunuyoruz. Facebook özel rozete sahip olmak için genelde birçok kişi aşağıdaki aşamalardan geçmektedir:

 • Özgünlük: Sanatçı profili için gerçek kişi veya tescilli bir işletmeyi temsil etmesi istenmektedir.
 • Hesap eksiksiz olmalı: Profil bilgileri, hakkında, sayfa veya fotoğraflarda en az 1 gönderi olması ve yakın zamanda aktif olması istenmektedir.
 • Benzersiz olmalı: Sanatçı profiliniz bir işletmeyi veya kişiyi tek varlık olarak temsil ediyor olmalıdır. Aksi halde genel ifade kullanan sayfalar ve profiller onaylanmaz. Facebook mavi tik almanızda engel oluşturacak örnek: Bitkilerin faydaları, elma sirkesinin zararları vb. Ayrıca her işletme ve kişinin doğrulanabilir tek sayfası olması istenmektedir.
 • Tanınmış olmalı: Hesabınız, marka veya kuruluşu temsil eden sıkça aranan gerçek kişi veya işletmeyi içermelidir. Facebook, profilleri incelerken, tanıtım araçlarını veya reklamlarını incelememektedir. Sadece profillerin ne kadar aranabilir olduğunu taramaktadır.
 • Bağlı hesaplar: Markanız veya gerçek kişi profilinize bağlı olan, Youtube, Instagram, Twitter gibi popüler sosyal medya hesaplarının bağlı olması istenmektedir. Instagram gibi doğrulanmış hesabınız varsa buraya bağlanılması gereklidir.

Bu aşamalar uzun ve zahmetli sürebilmektedir. Bu nedenle sizler için Müzik Dağıtım Facebook Mavi Tik alma hizmeti sunmaktayız. Fazladan ve kafa karıştırıcı detaylara maruz kalmadan en yakın zamanda hesap doğrulama işlemleri yapıyoruz.

Facebook Mavi Tik Ne Demek?

Facebook mavi tik

Facebook mavi tik, bir sayfanın orijinal olduğunu gösteren doğrulanmış bir rozettir. Mavi tik, Facebook tarafından doğrulanmış herhangi bir sayfada görülebilir ve kullanıcılara sayfada bulunan içeriğin güvenilir olduğunu söyler.

İşletmenizin veya kuruluşunuzun doğrulanması, hedef kitlenizle güven oluşturmanın önemli bir adımıdır. İnsanlar sayfanızı ve mavi onay işaretini gördüklerinde meşru olduğunuzu bilirler ve bu da katılımı ve dönüşümleri artırmaya yardımcı olabilir.

Hangi Hesaplar Mavi Tik Alamaz?

Facebook mavi tik

Facebook mavi tik, doğrulanmış rozete sahip marka ve gerçek kişilerin profillerinde görünen mavi bir semboldür. Doğrulanmış kullanıcılar, tescilli marka ve tek varlık kişileri ifade etmektedir. Normal bir profiliniz var ve birden fazla kişi aynı ismi taşıyorsa, tek varlık siz değilseniz, hesabınız onaylanmaz.

Genelde aşağıdaki koşulları taşımadığınızda Facebook mavi tik almak zorlaşmaktadır:

 • Genel ifade ile kullanılan sayfa ve profil isimleri
 • Tanınmış kişinin ismine ait fan hesapları veya benzer isimler
 • Özgün olmayan içerikler kullanan hesaplar
 • Benzersiz olarak tanımlanmayan, bir yerlerden alıntı yolu ile paylaşılan hesaplar
 • Birden fazla sayfa ve gruplar
 • Tanınmayan veya diğer insanlar tarafından aratılmayan isme sahip hesaplar

Böyle bir sorununuz varsa Müzik Dağıtım Facebook mavi tik hizmetimiz ile problemsiz bir şekilde doğrulanmış hesaba sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız ne olursa olsun teknik destek ekibimize doğrulanmış rozet için ulaşabilirsiniz. Böylelikle size uygun paketi seçip, sizler için en iyi desteği sağlayabiliriz.

Fan Hesapları Mavi Tik Alabilir Mi?

Facebook mavi tik

Facebook’ta doğrulanmış hesaplar her daim, marka veya gerçek kişiyi temsil etmektedir. Bu doğrultuda sayfa ve profillerin de aynı kişiye ait olduğu anlamına gelmektedir. Mavi tik, global marka veya tanınmış kişi profili olacağından, buna benzer destek marka, üçüncü parti kuruluşlar, fan hesapları onaylanmamaktadır.

Facebook Mavi Tik veya doğrulanmış rozet için dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır:

 • Facebook mavi tik, insanların tanınmış kişileri bulmasına yardımcı olmak için oluşturulmuştur.
 • Bir hesapta mavi tik olması, Facebook tarafından doğrulandığı anlamına gelmektedir.
 • Facebook tarafından profiller doğrulansa da gönderi ve içerikler, doğrulanmamaktadır.
 • Bir sayfa veya profilde mavi tik yoksa, bu tanınmış kişi olmadığı anlamına gelmektedir.
 • Facebook tarafından doğruluğu kesinleşen hesabın sahipliği başkasına aktarılmaz veya konusu değiştirilmez. Aksi halde sahiplik başkasına aktarılırsa, hesap kalıcı olarak kapatılır.

Müzik Dağıtım ile Facebook Doğrulanmış Hesap Nasıl Yapılır?

Facebook mavi tik

Müzik Dağıtım, Facebook mavi tik hizmeti vermektedir ve dikkatli biçimde yönergeleri takip ederek yapmaktadır. Teknik destek ekibimize 7/24 ulaşarak, tüm ihtiyaçlarınızı güvenli bir şekilde sağlayabilirsiniz. Facebook hesaplarının yanında gerçek kişi veya markayı temsil eden mavi bir simge görünmektedir.

Facebook mavi tik olarak adlandırılan doğrulanmış mavi rozeti profilinize kazandırmak için genelde aşağıdaki işlemleri yapmaktayız:

 • Facebook hizmet şartlarına uyup uymadığının kontrollerinin yapılması
 • Facebook topluluk standartlarına uygun olarak profilin hazırlanması
 • Yönergelere uygun; fotoğraf, profil ayrıntıları, hakkında kısımlarının düzenlenmesi
 • Bağlı hesap olarak eklenecek olan hesapların eklenmesi
 • Hesabın gerçek kişi ve tek varlığa hizmet edip etmediğinin kontrolü yapılması
 • Benzersiz, özgün içerikler eklemek ve gönderileri güncellemek
 • Hesap tanınmış değilse gerekli ayarları yapıp, uygun hale getirmek

Ayrıca Müzik Dağıtım olarak Facebook tarafından, hesabın doğrulanması için aşağıdaki resmi evraklar gerekmektedir:

 • Gerçek kişi için fotoğraflı resmi evrak (pasaport, kimlik, ehliyet vb.)
 • Marka veya kuruluş olduğunda (kuruluş belgesi, vergi muafiyet belgesi, şirket sözleşmesi, elektrik veya telefon faturası vb.)

Facebook Mavi tik almak için bizim aracılığımızla başvuruda bulunmak istiyorsanız panelinizde bulunan “Başvurularım —> Facebook mavi Tik Başvurusu” adımlarını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Facebook mavi tik almanız için sizlere ek fırsatlar sunuyoruz, daha fazlası için Müzik Dağıtım ekibimizle iletişime geçmeyi unutmayın!

Facebook Mavi Tik Başvurusu

Sanatçı, içerik üreticisi, marka, müzisyen, ünlü iş adamı veya benzeri öne çıkan mesleklerde iseniz profil veya sayfanızı öne çıkarmanın yolu sosyal medyadan geçmektedir. Günümüzün aktifliğini yitirmeyen Facebook’ta sanatçı profilinizi öne çıkarmak için Facebook mavi tik başvurusunu geçmeniz gerekir. Eğer gerekli şartları karşılıyorsanız, markaların tercih ettiği kişilik haline gelebilirsiniz.

Bir hesabın doğrulanabilir olması için belirli kuralların yerine getirilmesi istenmektedir. Bu neden profesyonel destek almak ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Birçok sanatçı Facebook mavi tik almak için sıraya girmekte ve alma kuralları değişebilmektedir. Sizin için tüm bu sıkıcı işleri takip eden birini istiyorsanız, Müzik Dağıtım şirketini tercih ederek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook mavi tik, hayranlarınızı yönlendirebileceğiniz veya herhangi bir hizmeti almasına olanak tanıyabilmenizdir. Bu nedenle çoğu sanatçı Facebook mavi tik onayını ve doğrulanmış rozeti talep etmektedir. Müzik Dağıtım ile Facebook mavi tik başvuru süreçleri basittir. Doğrulama adımlarının nasıl olduğu ve yapılan işlemleri öğrenmek için şimdi iletişime geçiniz.

Facebook Mavi Tik Alma 2022

Doğrulanmış bir rozete sahip olmak her sanatçının hayalidir. Facebook mavi tik ile sayfa veya profilinize rozet alabilir ve hayranlarınızın güvenini kazanabilirsiniz. Ancak şöyle bir durum var; piyasada güvenilir Facebook mavi tik hizmeti sunan şirket bulmak zordur. Güvenilir bir adres istiyorsanız, müzik dağıtmada profesyonel şirketlerin başında gelen Müzik Dağıtımı tercih edin.

Müzik Dağıtım, Facebook mavi tik (Doğrulanmış Rozet) almanın yanında yüzlerce akış platformuna (Spotify, Amazon Music, Muud, Tidal, Youtube vb.) dağıtım yapan şirkettir. Paketlerden birini seçtiğinizde tüm sanatçılara telif hakkı gelirlerinin %100 olarak kazancını ödemektedir. Kısaca herhangi bir yere kendi gelirinizi komisyon olarak vermekten kurtulmuş oluyorsanız. Böylelikle sadece ödemelerinize odaklanarak, kariyerinizi inşa edebilirsiniz.

Müzik Dağıtım Facebook gibi diğer sosyal medya çalışmaları, promosyon, Youtube MCN gibi sanatçılar için çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Yani profesyonel bir şirket arıyorsanız, her ihtiyacınızda yanınızda olacaktır. Facebook mavi tik satın alma kararınızı mutlaka Müzik Dağıtım ile verin.

Kimler Facebook Mavi Tik Alır?

Facebook’un kuralları gereği belirli kişiler ve işletmeler Facebook mavi tik almaktadır. Platform bunu da doğrulanmış rozet alma şartlarında ‘Özgünlük’ maddesinde göstermiştir. Onay rozeti alabilmek için özgünlük maddesi; kamuya mal olmayan, topluluk kurallarına uygun gerçek kişi, tescilli işletme, kuruluşu göstermektedir.

Özgünlük kriterini karşılayan hesabınız bulunuyorsa, Facebook mavi tik almak için ilk aşamayı tamamladınız demektir. Bu madde ile ilgili kimler Facebook mavi tik alır sorusuna yanıt olarak aşağıdakiler olmaktadır:

 • Sanatçılar
 • Müzisyenler
 • Tescilli işletme
 • Tanınmış kişiler
 • Ünlü iş adamları
 • Markalar
 • Kuruluşlar
 • İçerik üreticileri
 • Youtuberlar
 • Yazarlar vb.

Facebook Tanınmış Kişi Ne Demek?

Facebook tanınmış kişi, mavi tik kullanan sanatçı, içerik üreticisi, marka veya kuruluşlara denmektedir. Sayfa ile iletişime geçmenin güvenli yolu mavi tik olmaktadır. Çoğu zaman sahte hesaplar ile kullanıcılar dolandırılabilmektedir. Bunun önüne geçmek için Facebook, mavi tik kullanarak güveni ve doğruluğu sağlamıştır.

Doğrulanmış rozet, sayfa veya profilin yanında bulunan tanınmış kişi, marka veya kuruluşları temsil etmek adına verilir. Böylece potansiyel müşteriler veya hayranlarınızla iletişime geçmek kolaylaşmaktadır.

Kurallar gereği Facebook, mavi onay rozetini, marka veya kuruluşlara destek için kullanmamaktadır. Bu nedenle mavi tik almak için alanında uzman kişiler ile çalışmak en mantıklı seçenektir. Sanatçı kimliğinizi hayranlarınıza duyurmak ve bu sektörde ilerlemek istiyorsanız, bugünden işlemlerinizi başlatmak için Müzik Dağıtımı ile iletişime geçin.

Müzik Dağıtım, 100’den fazla müzik akış servisine (Spotify, Apple Music, Fizy, Amazon Music, Youtube Music vb.) eserlerinizi gönderdiğiniz gelişmiş parça dağıtım servisidir. Sanatçılara veya müzisyenlere sunulan ücretsiz yönetim paneli ile şarkı kontrolü yapılır ve ödeme istatistiklerine kadar her şey takip edilir. Böylece ödeme dahil tüm istatistiklerinizi tek panelden yapmak basit olur. Sizde Müzik Dağıtım’da yer almak istiyorsanız, Facebook mavi tik ile şimdi tercihinizi yapın!

Facebook Mavi Tik Nasıl Bulunur?

Müziklerinizi hayran kitlenize iletmenin etkin yolu doğrulanmış Facebook sayfası olmasıdır. Bununda yolu Facebook mavi tik ile geçmektedir. Mavi tik hakkında bilgi edinmek önemlidir ve bu yüzden birçok insanın merak ettiği mavi tik bulma aşamaları bir sayfanın doğrulanmış olup olmadığı belirlemek mümkün olacaktır.

Bir sayfanın doğrulanmış rozete (Facebook mavi tik) bulmak için aşağıdaki yolları deneyin:

 • Sayfanın en üst kısmına gelin ve arama simgesine tıklayın
 • Tanınmış kişinin sayfasını bulun ve aynı zamanda profiline tıklayın
 • Tanınmış kişinin adının hemen yanında mavi tik rozeti olup olmadığını kontrol edin.

Yukarıdaki işlemleri yaptıysanız, Facebook mavi tik bulma adımları bitmiş demektir. Unutulmaması gereken bir hususta her kullanıcının sayfa veya profilini tanınmış kişi yapabilmesidir. Genelde sahte bir hesap, profilinin yanında simgesi düzgün olmayan mavi tik ekleyerek hile yapabilmektedir.

Sayfa veya profil doğrulamak için her tanınmış kişinin rozeti bulunmaz. Böylece hangisinin doğru olduğuna emin olmak için yukarıdaki işlemleri yaptığınıza emin olunuz. Genelde Facebook doğruluğu emin olmayan hesapları kaldırmakta veya engellemektedir. Ancak algoritmanın kaçırdığı durumlar olduğundan diğer kullanıcılar tespit etmektedir.

Taklitçi Facebook Mavi Tik Hesap Nasıl Belirlenir?

Facebook mavi tik hizmeti alırken doğru ve güvenilir adreslerden almak önemlidir. Mavi tik sanatçılar için gerekli olsa da bazı durumlarda sahtecilik ortaya çıkabilmektedir. Bunların aksine bazı sahte hesaplar (tanınmış kişi hesaplar) kullanıcılara birtakım mesajlar gönderebilmektedir.

Facebook algoritması bu gibi hesapları bazı durumlarda doğrudan tespit edemese de kullanıcılara şikayet etme seçeneği kalmaktadır. Ancak şikayetinizde önce bir tanınmış kişi hesabının davranışlarını inceleyebilirsiniz. Aşağıdakilerde durumlarda olduğunu düşündüğünüzde şikayet etmede fayda olabilmektedir.

Taklitçi Facebook mavi tik hesap genelde aşağıdakileri yapmaktadır:

 • Tanınmış kişiye benzer veya ilişiği bulunmayan internet adresi (URL) kullandığınızda bu hesap sahte olabilmektedir.
 • Messenger kullanıp, size ödeme yapmanız karşılığında para transferi, hediye kartı, Bitcoin gibi yöntemleri sunuyorsa dikkatli olmanızda fayda vardır.
 • Profilinden bağımsız veya şüpheli adrese yönlendirme yapmanızı istiyorsa finansal bilgilerinizi paylaşmamanız doğru olur.
 • Messenger aracılığıyla ulaşıp Telegram adreslerine yönlendiriyorsa (karşılığında para vaat eden) dikkat edilmesi gerekmektedir.

Facebook Mavi Tik Alma Hilesi

Doğrulanmış bir profil veya sayfalar Facebook mavi tik alabilmektedir. Bunun için hesapların şartlara ve kurallara uygun olarak hazırlanması gerekmektedir. İnsanların bazıları Facebook mavi tik almanın kısa yolunu aramaktadır. Ancak bunun için şirketler kurulduğu düşünüldüğünde yasal olarak zor olduğu söylenebilmektedir.

Emek verilmesi gerektiren ve gerçekten uzman kişi veya şirketler tarafından hazırlanması gerekir. O nedenle Facebook mavi tik hilesi gibi dolandırıcılık içeren bir hesap şikayet edilebilir veya kapatılabilmektedir. Her zaman yasal yollar ile başvurunuzu tamamlamak, güvensiz yollardan ilerlemenizi sağlayacaktır.

Facebook mavi tik veya Facebook’ta doğrulanmış rozeti talep etmede belirli şartları yerine getirdiğinizde alınabilmektedir. Bu koşulları tekrardan dile getirmek gerekirse özetle aşağıdaki gibidir:

 • Özgün olmalı: Gerçek kişi, kurum veya işletmeyi temsil ettiğinden yasal yollar ile profil düzenlenmektedir. Aksi halde başvuru için uygun şartları taşımaz.
 • Eksiksiz olmalı: Facebook’ta bir profil, sayfa veya hesabın onay tiki alması için belirli şartları yerine getirmesi gereklidir. Bu bilgilerin ne olduğu ile destek almak istediğinizde Müzik Dağıtım iletişim adreslerinden ulaşın.
 • Tanınmış olmalı: Bir sanatçı iseniz, sizi tanınır yapmak için gerekli işlemleri gerçekleştirerek Facebook mavi tik onayı için hazırlıyoruz.
 • Benzersiz olmalı: Benzersizlik bir marka araştırması veya kişi araştırdığında tek kişi olmak anlamındadır. Bu bilgileri kullanarak değilseniz benzersiz profil işlemleri yaparak içerikle hazırlanmaktadır.

Facebook mavi tik hilesi kullanmak uzun vadede sakıncalı bir işlemdir. Facebook sahte veya dolandırılma ile alınan mavi tik hesapları onaylamaz veya kaldırabilmektedir. Bunun için işlemlerinizi yasal yollar ile yapmak için Müzik Dağıtım ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Sahte yollar ile alınan bir hesap için genelde aşağıdaki gibi şikayetinizi yapabilirsiniz:

 • Haber kaynağından şikayet edilmek istenen profil veya sayfanın adını tıklayarak aram kısmında ilgili sayfanın ismini yazın ve bulun.
 • Sayfa açıldıktan sonra fareyi sayfanın yanındaki doğrulama rozetinin üzerine getirin (Facebook’ta rozet genelde mavi tik olsa da bazı durumlarda gri tik kullanmaktadır).
 • Destek bul ve rozeti şikayet et alanlarını bulun ve talimatları izleyerek ilgili yerleri doldurun ve gönderin.

Facebook Messenger Mavi Tik

Sosyal medya sitelerinden biri olan Facebook’ta Messenger kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı kısımlar olmuş olabilir. Messenger, kullanıcılar ile sohbet etmeyi amaçlayan mesajlaşma servislerinden birisidir. Her sohbet uygulamasında olduğu gibi Messenger’da mesajlarda birtakım özellikler sunmaktadır.

Mesajlarınızın gönderildiği, görüldüğü ve teslim ettiği ile ilgili bir dizi simgeler görmüş olabilirsiniz. Facebook Messenger mavi tik sorgusu için kullanılan simgeler aşağıdaki gibidir:

 • İçi boş simge: Bir kullanıcıya mesaj attığınızda eğer içi boş mavi bir daire görüyorsanız, bu simge mesajın gönderilmekte olduğunu göstermektedir.
 • Onaylı içi boş daire simgesi: Kullanıcıya veya arkadaşınızda Messenger üzerinden mesaj gönderdiğinizde bu simgeyi görüyorsanız; mesajın gönderilmiş olduğu ve karşı tarafın görmediğini göstermektedir.
 • Onaylı içi dolu daire: Mesaj gönderdiğinizde bu simgeyi gördüyseniz; karşı taraf mesajınızı görmüş demektir.

Not: Facebook mavi tik için bu bilgi; sanatçılar veya tanınmış kişiler için kullanan onay tiki ile alakası bulunmamaktadır. Bu sadece Facebook Messenger’da sıklıkla kullanan simgelerin karşılığını gösterir.

Facebook’ta Sıkı Hayran Rozetleri (Facebook Mavi Tik Benzeri)

Sanatçı sayfanız olduğundan veya benzeri içerikleriniz bulunduğu kullanıcılara rozet verilebilmektedir. Sayfanızı takip eden sıkı hayranlarınıza rozet vererek, sizi dolaylı yoldan desteklemesini sağlayabilirsiniz. Rozet, ücretli bir unvan değildir sadece Facebook tarafından verilen ödüldür. Ancak bu rozeti hayranlarınıza vermek için sayfanızda aktif olduğuna emin olunuz.

Facebook’ta beğendiğiniz sanatçıyı takip eden bir hayran isen aşağıdaki yaptığında sıkı hayran rozeti kazanabilirsin:

 • Gönderileri beğenme
 • İçeriklere ifade bırakma
 • Sayfadaki videoların izlenmesi
 • Gönderilere yorum yapmak
 • Sayfa tarafından gönderilen içeriğin paylaşılması

Not: Sıkı hayran rozetine hak kazandıysanız; Facebook bildirim göndererek rozetin açılmasını istemektedir. Onaylarsanız, aktif olacak ve tanınmış kişi tarafından da görünür halde olacaktır. Ancak sıkı hayran rozetleri kazanmak için sayfada aktif edilmesini unutmayın!

Hayranlarınız için Facebook mavi tik benzeri sıkı hayran rozeti özelliğini açtıysanız, aşağıdaki işlemleri takip edin:

 • Sayfanızdaki kullanıcılar için aktif edilen sıkı hayran rozeti, bir yorum yapıldığında kullanıcının hemen yanında bulunmaktadır (İsim ve Profilde).
 • Sıkı hayranlarınızı görmek istemediğinizde rozeti kaldırmak zaman aldığından ilk önce yorumlardan silinecektir. Daha sora değişiklikler uygulandıktan sonra rozet kalıcı olarak görülmeyecektir.
 • Sıkı hayran rozetleri; kullanıcıda olduğunda sayfa veya profille ilişki olan geçmiş etkileşimlerde görünmektedir.
 • Bu rozeti kullanmak hayranlarınızda bağ kurmak veya hizmetinizi satmak için kullansanız da istediğinizde kaldırma hakkınız bulunmaktadır. Ancak sıkı hayran rozetin pasif hale getirdiğinizde daha önce sıkı hayran olan kullanıcılarda rozetlerini kaybedecektir.
 • Sıkı hayran rozetleri rekabetçi olması ile bilinmektedir. Bu nedenle her hafta güncel kalmak önemlidir. Aksi halde kullanıcılar, haftalık olarak iyi olmadığında rozeti kaybedebilmektedir. Kısaca sıkı hayran rozetini aktif hale getirdiğinizde hayranlarınızın kendi aralarında rekabetini arttırabilirsiniz.
 • Hayranlarınız için sıkı hayran rozetleri favori içerikler için hareket özetine erişebilmektedir. Sıkı hayran paketi gibi özellikler sunarak özel avantajlar için hak verebilirsiniz. Rozetler sizin elinizde veya haftalık olarak kullanılabileceğinden bu özellik her kullanıcı için kalıcı değildir.

Facebook Mavi Tik Satın Alma

Facebook mavi tik sizlere doğruluk ve güvenilirliğin yanından hayranlarınızla bağlantı kurmanıza olanak tanıyan nadir kişilere verilen rozettir. Rozet alma süreci ince eleyip sık dokumakla mümkün olmaktadır. Bu nedenle tanınmışlığın gerektirdiği her kurallar incelenmeli ve ona göre profil düzenlenmelidir.

Çok çeşitli profil veya sayfalar olduğundan hesabı benzersiz kılmaz önemlidir. Yaptığınız çalışmalar, hayata geçirdiğiniz projeler, çıkardığınız single veya albümlere göre profiller özel olması istenmektedir. Sizinle bağdaşmayan veya alıntı bir içerik olduğunda Facebook mavi tik vermemektedir. Bu nedenle her daim profesyonel hizmet sunan bir ekiple çalışmanız daha doğru olacaktır.

Facebook mavi tik satın alma için Müzik Dağıtım şirketini seçin. Müzik Dağıtım, 100’den fazla müzik akış servisine (Apple Music, Amazon Music, Youtube, Tiktok, Instagram vb.) eser gönderimi ve promosyon çalışmaları ile bilinmektedir. Müşterilerine değer veren her daim iletişimde kalmak isteyen bir şirket ile çalışmak, basamakları emin adımlar ile ve hızla çıkmanızı sağlayacaktır.

Tercih ettiğinizde ve size en uygun paketleri seçtiğinizde müziklerinizin dağıtımını da yapabilirsiniz. Ücretsiz kullanabileceğiniz yazılım ile hayranlarınızdan gelen istatistikleri coğrafi olarak görebilir, analizleri inceleyebilirsiniz. Hedefiniz, kariyerinizde güvenilir ve profesyonel bir şekilde ilerlemek ise şimdi Müzik Dağıtım iletişim adreslerinden ulaşın.