Youtube Türkiye’nin müzik kanalı olan NetD Müzik, üreticilerin eserleri yayınlanmaktadır. Müziğin nasıl yayınlandığını öğrenmek için kılavuzu takip edin.

18 milyondan fazla abonesi olan Türkiye’nin en büyük Youtube müzik kanalı NetD müzik hakkında bilgi öğrenmek isteyebilirsiniz. NetD müzikte çıkacak olan parçaların öncelikle yapım şirketi anlaşması olmaktadır. NetD müzik kanalı yalnızca anlaşmalı olduğu yapım firmaları aracılığıyla videolarını paylaşmaktadır.

Müzik Dağıtım olarak NetD Müzik hizmeti sunmaktayız ve şarkılarınızı video olarak kolayca yükleyebiliriz. Paketlerimizden herhangi birini seçtiğinizde ister panel üzerinden isterseniz de teknik destek ekibimizle iletişime geçerek bunu yapabilirsiniz. Müzik Dağıtım’da NetD Müzik için eserinizi yayınlamak kolaydır, yalnızca en kısa sürede iletişime geçiniz.

NetD Müzik Nedir?

NetD Müzik

NetD müzik, eğlence için oluşturulmuş, 2013 yılında kurulan görsel, müzik ve video platformudur. Doğan Holding bünyesinde faaliyet göstermekle birlikte NetD Influencer Marketing’in lisans ve hak sahibi olunan eserlerin paylaşımı yapılmaktadır. Çoğunluğu Youtube kanalı olmak üzere çeşitli platformlarda yayına ulaşabilen web sitesidir.

Yalnızca 2022 yılında Youtube kanalı 50 milyardan fazla görüntülenme ve 22 milyondan fazla aboneye sahip olmuştur. DMC etiketi ile çıkan NetD Müzik yayıncılığı portaline bağlı olan Doğan Holding’in hak sahibi olduğu eserleri barındırmaktadır. NetD bünyesinde anlaşmalı sanatçılar, kendi yükledikleri videolara her türlü ilgi alanına göre müzik barındırabilmektedir.

Netd Müzik Yayınlama Ücreti Ne Kadar?

NetD Müzik

Netd Müzik yayınlama ücretleri, bir firma ile anlaşıldığından değişiklik göstermektedir. Profesyonel şekilde müziğin tanıtılması için Müzik Dağıtım gibi firma ile anlaşma yapıldığında müzikler NetD Müzik kanalında yayınlanmaktadır. Ücret talepleri, sanatçı veya müzisyen tarafından üretilmiş şarkının kalitesi, prodüksiyon, aranje gibi durumlara göre değişmektedir.

Müzik endüstrisi yayınlama aşamasında bir dizi önlem almaktadır. Müziğin kalitesi, prodüksiyonun  önemli olduğu kadar PR çalışmaları da dahil olmaktadır. Ücret talep edilmeden yüklenen bir müzik olsa bile parçanın veya videonun geniş kitlelere hitap etmesi için ciddi PR yapılandırmalarına ihtiyaç vardır.

Müziğin hedeflenen kitleye hitap edilebilmesi için uzman ekiplere ihtiyaç olmaktadır. Reklam kampanyaları, sosyal medya çalışmaları ile bunları yapmak mümkündür. Fakat bunun bilen kişiler tarafından profesyonel bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Netd Müzikte Şarkı Nasıl Yayınlanır?

NetD Müzik

Youtube NetD müzik kanalı, sanatçıların lisanslı veya yasal eserlerini müzik platformlarında yayınlamak için aracı şirketlerle çalışmaktadır. Aracı şirketler; NetD klip yayıncılığı için yetkili firma olup, eserlerin geniş kitlelere iletimi için ürün ve hizmet sunarak çalışmaktadır. Müzik Dağıtım gibi şirketleri seçtiğinizde hem müziğiniz NetD Youtube kanalında yayınlanmanın yanı sıra çeşitli müzik platformlarda da yayınlanmaktadır.

Müzik Dağıtım şarkıların yayınlama sürecinde lisans, yayın ve dağıtım aşamalarını kontrol etmektedir. Sanatçı için gerekli olan PR çalışmaları, reklam çalışmaları, tanıtım araçları, raporlama, sosyal medya gibi müzisyeni düşünen özelliklerle birlikte gelmektedir. Doğru strateji ve profesyonel yaklaşım ile bunun her iki taraf içinde kazançlı iş potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz.

Kendi Şarkımı Nasıl Yayınlarım?

NetD Müzik

Kendi oluşturduğunuz şarkıyı NetD ve diğer müzik platformlarında yayınlamak için Müzik Dağıtım paneli ile kolayca yapabilirsiniz. Müzikler, Türkiye’nin en büyük Youtube dijital müzik kanalında yayınlamanın yanı sıra; Spotify, Apple Music, Amazon Music, Fizy, Deezer gibi platformlarda yayınlamaktadır.

NetD müzik ve diğer platformlara müziği yayınlamanın yolunu arıyorsanız, aşağıdaki panel için hazırlanan kılavuzu takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak Müzik Dağıtım web sitesi üzerinden ‘Fiyatlar’ kategorisinden size en uygun paketi seçiniz.
 • Paketi seçtikten sonra gerekli kayıt işlemleri yapıp, panel üzerinden oturumunuzu açın.
 • Panel açıldıktan sonra, ekranın sol üst sekmesinde ‘Müzik Ekle’ bölümüne tıklayınız.
 • Sekmeye tıklandığında ‘Katalog’ başlığın altında doldurulması gereken bölümler gözükecektir.
 • Sürüm ayrıntıları bölümüne; paket, etiket adı, stereo kimliği, EAN kodu ve dağıtım tarihini seçerek, kaydet butonuna basınız.
 • Kapak resmi bölümüne; 3000×3000 ölçülerinde JPG veya panelde geçerli olan dosya formatlarında kapak resminizi yükleyin ve ‘Kaydet’ butonuna tıklayın
 • ‘Parça Yükle’ alanı için; Wav dosya formatında maksimum 1 GB olacak şekilde parçaları yükleyin.
 • Parça ayrıntıları bölümünden; başlık, türler, ISRC ve ISWC kodları, Ana sanatçı, yardımcı sanatçı ve sizden istenen alanları doldurun ve kaydet butonuna basınız.
 • Dağıtım kanalları bölümü için; NetD müzik servisini veya tüm seçenekleri işaretlediğinizden emin olduktan sonra ‘Incele ve Dağıt’ bölümüne tıklayıp, şarkılarınızı yayınlayabilirsiniz.

Netd Müzik Klip Nasıl Yayınlanır?

NetD Müzik

NetD Müzik klip yayınlama danışmanlık sağlayan firmalar veya yetkili şirketler aracılığıyla yapılmaktadır. NetD çatısı altında lisanslanan parçalar, herhangi bir ücret ödemeden yayınlanabilmektedir. Bu yüzden bu konuda uzman ekiple çalışmak video klibin doğru bir şekilde piyasaya sürülmesi açısından önemlidir.

Müzik Dağıtım, NetD müzik danışmanlığı, dağıtım ve lisanslama hizmeti sunan bir şirkettir. Sanatçıların ve plak şirketlerinin eserlerini doğru yerlere lisanslamasına ve mümkün olan en iyi anlaşmaları yapmasına yardımcı oluyoruz. Çoğu sanatçının merak ettiği NetD klip yayınlama ve lisanslama konusunda uzmanız.

Müziğinizin doğru yerlere lisanslandığından emin olmak için sizinle birlikte çalışıyoruz, böylece bundan kazancınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda, müziğinizin her bir kullanımı için telif ücretlerini takip etmenize olanak tanıyan gelişmiş bir telif takip sistemi de sunuyoruz.

Müzik Dağıtım, müziğin web üzerinde her kullanımından ne kadar para kazandığınızı daha iyi takip etmenize yardımcı olacak gelişmiş araçlar sunmaktadır. Bu, kendinizi bir sanatçı veya plak şirketi olarak tanıtmak için zamanınızı nerede harcayacağınız konusunda daha bilinçli kararlar vermenizi sağlar.

Sizin için lisanslamanın tüm yönleriyle ilgilenmenize yardımcı olabilecek geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Tek bir panel üzerinden telif hakları ve hak ediş kazançlarınız güvenli bir şekilde korunmuş olur. Paketlerimizden herhangi birini seçtiğinizde NetD müzik yanında diğer dijital platformlarını da yönetebileceksiniz.

NetD’de Müzik Paylaşmak Ne Kadar?

NetD Müzik, Youtube’da yayın yapan bir kanaldır ve Türkiye’nin en ünlü sanatçıları şarkılarını burada paylaşmaktadır. Bu nedenle NetD Müzik’te paylaşmanın ne kadar olacağı ile ilgili soruları merak etmiş olabilirsiniz. 18 milyon takipçiden fazla bir hesapta paylaşım yapmak doğal olarak izlenimlerinizi arttıracaktır.

NetD Müzik resmi sitesi dahil, müzik paylaşmak ücretsizdir. Ancak klibin hazırlanması, prodüksiyon çalışmalarından ötürü para harcanmaktadır. NetD Müzik Youtube kanalında yüzlerce şarkı paylaşılmaktadır ve iyi prodüksiyon çalışması olmadığında izlenimler az olmaktadır. Klip çekimlerinde destek veya video hazırlamak istiyorsanız, Müzik Dağıtıım’ı tercih edin.

İyi bir klip hazırlamak için tecrübeli ve profesyonel takıma ihtiyacınız olacaktır. Eğer şarkınız ile bağlantılı olarak kaliteli bir video çıkar ise NetD müzik para kazanma basit olacaktır. Her klipte olduğu gibi müzikleriniz yüksek izlenmeye ulaştığında gelirleriniz doğrudan etkileyecektir.

Netd ile anlaşmalı müzik şirketlerinden biri olan Müzik Dağıtım, eserlerinizi lisanslayıp dağıtmanızı sağlayan bir şirkettir. 100’den fazla müzik akış servisleri (Youtube, Spotify, Apple Music, Fizy, Amazon Music vb.) ile şarkılarınızda gelir elde etmenizi sağlar. Özel yazılım ile de size sunulan ücretsiz panel sayesinde ödemelerinizi %100 telif hakkı kazancı ile takip edebilirsiniz.

NetD Müzik Yayınlama Ücreti

Geniş kitlelere hitap eden müziğin var ise iyi promosyon çalışması yapmanız gerekmektedir. Aksi halde müziğin iyi olsa bile reklam eksikliğinden dolayı öne çıkmayacaktır. NetD Müzik ise müzik yayınlamak ve kendi reklamınız yapmanız için Türkiye’nin tercih edilen kanalıdır.

NetD Müzik yayınlama ücreti yoktur. Sadece klip oluşturma süreçleri; emek ve çalışmadan dolayı ücretlidir. Klipleriniz için uzman destek almak istediğinizde Müzik Dağıtım iletişim adreslerini deneyin.

NetD Youtube kanalında paylaşacağınız müziğiniz, olduğundan daha fazla kitlelere ulaşacaktır. Ancak her müzikte ve klipte olduğu gibi videonun müziğe uygun hazırlanması gerekmektedir. Video için harcanan zaman ve emek ile bağlantılı olarak müzik klipleriniz için ödeme çıkmaktadır. Klip çalışması, eserinizden bağımsız olarak; harcanan emek, maliyet ve zamana göre ücretlendirilmektedir.

NetD Şarkı Yayınlama Ücreti

Bir şarkı ürettiğinizde mix ve master çalışması gerekir. NetD müziğe şarkı göndermek istediğinizde ise videonun hazırlanma süreci olmaktadır. Bu nedenle NetD şarkı gönderimi esnasında video hazırlama süreci uzman ekibin elinden geçmelidir.

Şarkı her ne kadar iyi olsa da görsel olarak izleyiciye hitap etmelidir. Işık, prodüksiyon veya animasyon hazırlama süreçleri önemli olmakta olup, kitleyi etkilemektedir. Hedef kitleniz orantılı olarak iyi bir şarkı klibi istiyorsanız, tecrübeli ekipten hizmet almanız gerekir. Bu hizmetlerin her biri planlı gider ve son çıkış olarak sizlere sunulur.

NetD şarkı yayınlama ücreti yoktur. Yalnızca video hazırlama süreçlerinde maliyet, emek ve zamandan ötürü ücret verilmektedir. Klip oluşturma süreçlerinde özel destek almak istediğinizde Müzik Dağıtım’ı tercih edin.

NetD Video Yayınlama Ücreti

Müzik, şarkı bir sanatçının eserini oluşturan nadide parçalardır. Türkiye ve dünyaya hitap eden bilinen bir sanatçı olmak istiyorsanız, her ünlü kişi gibi NetD müzik ile yapmanız gerekir. NetD müzik 18 milyondan fazla takipçisi ile sanatçı, müzisyen, Dj veya benzeri meslek gruplarınca tercih edilen Youtube kanalıdır. Bu nedenle geniş kitlelere hitap etmek istediğinizde kaliteli prodüksiyon çalışması ile hazırlanan video klibine ihtiyacınız olacaktır.

NetD video yayınlama ücreti yoktur. Sadece video hazırlama süreçleri yapım şirketleri veya dağıtım şirketleri tarafından emek, zaman ve maliyet bazından ücretlendirilmektedir. Bir şarkınız veya müzik parçanız var ise bu süreçlerin nasıl işlediğini görmek için şimdi Müzik Dağıtım ile iletişime geçin.

NetD müzik için yalnızca video hazırlamak ve dağıtmak yeterli olmamaktadır. Müziğin daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyorsanız, bir müzik dağıtıcı şirket ile anlaşmanız gerekecektir. Tercihinizİ Müzik Dağıtım ile yaptığınızda ise ürettiğiniz şarkınızı 100’den fazla Spotify, Apple Music, Deezer, Fizy, Youtube Music, Amazon Music gibi müzik akış servislerine iletirsiniz. Ayrıca her yüklediğiniz şarkınızdan gelen gelirlerin %100 telif hakkı kazancına sahip olursunuz.

NetD Müzik Video Yayınlama Ücreti

Müzik videoları, dinleyici ile bağlantı kurmanın görsel bir yoludur. Birçok insan, müzik dinlerken genelde Youtube gibi platformları tercih eder. Görsel çalışma ne kadar iyi olursa, videonuzda yorum, beğeni ile dinleyicileri anlamanıza yardımcı olur. Böylelikle bir sonraki çalışmalarınızı da ona göre yapabilirsiniz.

NetD Müzik video yayınlama ücreti yoktur. Ancak video hazırlama süreci emek, zaman ve maliyetten ötürü ücreti bulunmaktadır. Bu ücretler verildiğinde Youtube’da popüler kanal NetD müzik’te klibinizi yayınlarsınız. İyi prodüksiyon çalışmasına sahip olduğunda ise müziğiniz hit olma ihtimali artacaktır.

Video klip hazırlama süreçlerinde destek almak istiyorsanız, tercihinizi Müzik Dağıtım ile yapın. Paylaşılan müziklerinizde %100 telif hakkı kazancına sahip olursunuz ve size sunulan ücretsiz panel aracılığıyla ödemelerinizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca coğrafi olarak izleyicilerinizi görebilmek için istatistik bölümünü kullanabilirsiniz.

NetD’ye Klip Vermek Ne Kadar?

Müziğiniz olduğunda eser çalışmaları önemli olduğu gibi şarkınızı video formatında yayınlamakta önemlidir. NetD müzik 18 milyondan fazla dinleyici kitlesine ev sahipliği yapmasıyla birlikte binlerce video yüklenir. Video yükleme formatı ve standartlara uygun hazırlanma süreçleri kurul tarafından onaylanması açısından iyi olmalıdır.

Sanatçı, müzisyen veya diğer meslek grupları NetD’ye klip vermek ne kadar sorusunun cevabını haklı olarak öğrenmek istemektedir. NetD’ye klip vermenin herhangi bir ücreti yoktur. Yalnızda yayına hazırlama çalışmaları, belirli belgelerle hazırlanır. Hazırlanan belgeler ve formatlar uygun olduğundan belirlenen sürede vide klipleri yayınlanır.

NetD Müzik için yüklenen mp4 dosya formatı belirli kriterleri karşılaması gerekmektedir. Bunun için aranje, mix-mastering, klip ve prodüksiyon çalışması gereklidir. Yayınlama sırasında NetD müzik kurulunun onayından geçmek için bu çalışmaların doğru hazırlanması gerekir.

Müzik klip çekimleri, prodüksiyon çalışmaların kaliteli ve NetD Müzik standartlarına uygun hazırlanması için tercihinizi Müzik Dağıtım ile yapın. Müzik Dağıtım yalnızca NetD değil, 100’den fazla müzik akış servislerine eserinizi dağıtmanızı sağlamaktadır. Gelen ödemelerinizi kontrol etmek için size sunulan ücretsiz yönetim paneli aracılığıyla %100 telif hakkı kazancına sahip olursunuz.

NetD Klip Yayınlama Ücretleri

Günümüzde birçok sanatçı, eserlerini yayınlamak için Youtube’da popüler NetD müzik gibi platformları tercih etmektedir. NetD’de klip yayınlamak için dağıtım veya yapımcı şirketler ile anlaşmak gereklidir. Video formatı ve standartlar uygun olduğundan kurul tarafından onaylanan her şarkı yayınlanmaktadır.

NetD klip yayınlama ücretleri bulunmamaktadır. Bu aşamada sadece anlaşmalı şirketler aracılığıyla yükleme yaptığınızdan dolayı bazı aracı şirketler komisyon almaktadır. Müzik Dağıtım ile anlaştığınızda ise herhangi bir komisyon ödemenize gerek kalmaz.

Video klip hazırlama sürecinden kurulun belirlediği şartlara uymak zorunludur. NetD müzik için bu şartlar sağlandığında NetD müzik başvuru için ilk aşama tamamlanmış olur. Video klibi çekimi, mix mastering, aranje ve prodüksiyon çalışmalarında yardım almak istiyorsanız, iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

NetD Müzik Klip Yayınlama Ücreti

Sanatçı veya müzisyen olduğunuzda dinleyicileriniz ile direkt olarak iletişime geçmek önemlidir. Bunu da en iyi olarak NetD müzik Youtube kanalı ile yapabilirsiniz. NetD’de paylaşılan her müzik klibi, takipçi sayısına bağlantılı olarak yorum ve beğeni almaktadır. Böylece videonuza yorum yapan kitlenin, şarkınızla hangi saniyelerde bağlantı kurduğunu öğrenebilirsiniz.

NetD Müzik klip yayınlama ücreti yoktur. Bunun aksine video hazırlama süreçleri olduğundan, şirketler; emek, maliyet, zamana göre ücret politikası uygular. Bir müzik videosunu etkili bir şekilde oluşturmak istiyorsanız, bugünden Müzik Dağıtım ile iletişime geçebilir, güncel işlemlerin neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Müzik klibi, hayranlarınızla iletişime geçmenin en büyük anahtarıdır. Video klibi etkili ve hedef kitlenize yönelik olursa, dinleyici kitlesi, artmaktadır. NetD’nin yanında ayrıntılı promosyon çalışması istediğinizde promosyon sayfasından yapılanları kontrol edebilir veya 0 850 304 6767 telefondan şimdi iletişime geçebilirsiniz.

NetD Müzik Yayınlama Nasıl Yapılır?

NetD, klip denildiğinde Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birisidir. Burada müzik klibi paylaşmak diğer hesaplara nazaran daha güçlü olmaktadır. Şarkılarınız olduğundan müzik video formatından yayınlama sürecinde profesyonel ekiple çalışmanız gerekecektir.

Profesyonel ekiple çalışmanız, olsa tüm yanlışlar ile tek başına uğraşmamanız anlamına gelmektedir. NetD müzik için aranje, mix-mastering, klip ve prodüksiyon çalışmalarının standartlara uygun olarak hazırlanması gerekir. Sorunsuz ve kaliteli bir hizmet istiyorsanız, tercihinizi Müzik Dağıtım ile yapın!

NetD müzik yayınlama için istenen bazı kriterler bulunaktadır. Bu kriterler sağlandığında video klipleriniz; NetD müzik başvuru için ilk aşama tamamlanmış olacaktır.

NetD Müzik için; Ses dosyası, şarkı, klip için hazırlanması gerekenler:

 • 16 bit veya 24 bit wav formatında müzik dosyası
 • 3000×3000 jpeg kapak fotoğrafı
 • Künye bilgisi; müzik sahibi, sanatçı adı, aranjör, klip çeken yönetmen, sanatçı adı, söz yazarı
 • Mp4 dosya formatında video klip
 • Muvafakatnameler

NetD Müzik Yayınlama

Günümüzde birçok sanatçı eserlerini paylaşırken müzikler için popüler Youtube kanalı, NetD’yi tercih etmektedir. NetD müzik, şarkı yayınlamak için üçüncü parti sağlayıcıları veya dağıtım şirketleri ile birlikte çalışmaktadır. Kısaca NetD müzik yayınlama için Müzil Dağıtm fiması ile anlaşmanız gerekecektir.

Müzik yayınlamak 18 milyondan fazla NetD müzik kanalı zor görünebilir. Sizin için bu alanı basitleştiriyoruz ve Müzik Dağıtım ekibi olarak klip hazırlama, yayınlama süreçleri yerinde takip ediyoruz. Bu konuda uzman destek almak istediğinizde kolayca iletişim kanallarında ulaşabilir, destek sağlayabilirsiniz.

NetD Şarkı Yayınlama

Şarkı yayınlanmak bir sanatçı için tarzını dile getirmenin sonucu ise video klip hazırlamakta hayran kitlesini arttırmanın yolu olmaktadır. Şarkınızda uyguladığınız; mix-mastering, edit ve aranje çalışması gibi videolarınızda da uygulamanız gerekecektir.

Bunun en büyük nedeni, NetD şarkı yayınlama kriterlerini karşılamanızdır. Aksi halde NetD kurulu tarafından şarkınız geçmeyecektir. Kriterler sağlandığında ise yayınlama süreçlerinin ilk aşaması tamamlanmış olacaktır.

Video klipleri, şarkınızla izleyici kitlenizin görsel olarak bağlantı kurmasını sağlayan araçlardan birisidir. Bunu ne denli güçlü yaparsanız, o derece, hedef izleyiciniz ile temasta kalabilirsiniz. Youtube’da her gün milyonlarca video paylaşılmaktadır ve bunların neredeyse yüzde 50’si müzik kliplerinden oluşmaktadır.

Diğer sanatçılar arasından sıyrılmak istiyorsanız, NetD için profesyonel hizmete ihtiyacınız olacaktır. Profesyonel hizmet almak istediğinizde video klibi hazırlamak dahil yayınlama süreçleri için şimdi Müzik Dağıtım ile iletişime geçin. Aklınıza takılan her türlü soruları sorabilir, ünlü sanatçıların arasında söz sahibi olabilirsiniz.

NetD klip yayınlama

NetD klip yayınlama süreçleri videonun uygun standartlardan olması, aranje, mix-mastering, sanatçı belgeleri nedenlerden dolayı zamanınızı etkilemektedir. Bu nedenle emek ve zaman kaybetmemeniz için NetD’de klip yayınlama süreçlerinizi hızlandırıyoruz. Müzik kliplerinizin herhangi bir sorun ile karşılaşması için bu süreçlerin dikkatli hazırlanması gereklidir.

NetD, videolu müziklerde genel olarak kapak fotoğrafı, Word dosyasında künye bilgisi gibi bilgiler istemektedir. Bu belgelerin ve hazırlanan dosyalarının uygun standartlarda olması yayınlama sürecini etkileyen faktörlerden birisidir. Bunların tek başına olması, kesin olarak şarkınızın yayınlanacağı anlamına gelmez.

Klip yayınlama süreçlerinizin etkilenmemesi için profesyonel ekiple çalışmanız, müziklerinizi yayınlamada doğru karar olacaktır. Bu süreçte destek almak için mutlaka Müzik Dağıtım ile iletişime geçiniz.

NetD de klip yayınlamak

NetD’de klip yayınlamak, izleyicilerin dinlenme sayısına göre para kazanmak ile doğru orantılıdır. Müziklerin var ise bir video oluşturarak, eserlerinizin dağıtımını mp4 formatında yapabilirsiniz. Klip yayınlamak istediğinizde NetD’nin klip yayınlama ücreti olmaması, klip süreçlerini etkilememektedir.

Kaliteli müzik klibi yayınlamak istiyorsanız, Müzik Dağıtım ile iletişime geçin. Ulaşmak istediğinizde NetD iletişim veya NetD müzik telefon numarası zor olabilmektedir. Bu işlemleri kolaylaştırmak için;  0 850 304 6767 telefon numaralı hattan NetD Müzik Dağıtım hizmeti alın.

NetD Müzik Para Veriyor Mu?

Müzikler, oluşturma ve yayınlama süreci için emek ve zaman harcanmaktadır. Bu nedenle her sanatçı gibi yatırımlarınızın karşılığı olarak NetD müzik para veriyor mu diye soruyor olabilirsiniz. NetD müzik video kliplerinizi dağıtmanızın yanında şarkılarında gelen telif hakkı kazancını da arttıran servistir.

Youtube’da paylaşılan her müzik, Content ID kapsamında sanatçılara ödenen telif haklarını içerir. Kısaca NetD’de paylaşılan müzik, doğrudan olmasa da dolaylı yoldan sizlere para kazandırmaktadır. Bu nedenle birçok insan için NetD müzik para kazanmak için bu yolu tercih etmektedir.

Şarkılarınızdan gelen gelirleri kontrol etmek ve ödeme almak için Müzik Dağıtım şirketini tercih edin. Müzik Dağıtım; NetD müzikte şarkınızı yayınlamak istediğinizde veya 100’den fazla Spotify, Amazon Music, Apple Music, Fizy, Youtube gibi platformlara eserlerinizi dağıtmaktadır. Ayrıca çalıştığınız süre boyunca telif hakkı ödemelerinizin %100’ü sizde kalmış olur.