S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

İletişim kanallarımıza gelen sıkça sorulan soruları bu alanda sizin için derledik.

Müzik Dağıtım Nedir?

Müzik Dağıtım; sanatçıların, etiketlerin veya yapım şirketlerinin haklarına sahip olduğu eserleri dijital platformlara göndermesini sağlayan bir müzik dağıtım panelidir.

Müzik Dağıtım Paneli Nasıl Kullanılır?

Müzik Dağıtım paneli, kendinize uygun gördüğünüz üyelik paketini seçerek kullanmaya başlayabilir ve telif hakkı toplamaya başlayabilirsiniz.

Eserlerim Yüklenirken Hangi Bilgilere Ihtiyac Duyuyorsunuz?

3000x3000 piksel boyutlarında "jpg" formatında tasarlanan albüm kapağınızı ve "wav" formatındaki ses dosyasını sisteme yükleyin. Eser ve sanatçı ayrıntılarını doldurduktan sonra dağıtım yapmak istediğiniz platformları seçip gönderin.

Müziğimi Hangi Platformlarda Yayınlayabilirim?

Spotify, Apple Music, , Youtube Music, Youtube Content ID, Fan label, Facebook, Instagram Grand pad, I like music/ mixpixie, Juke, Gaana, Deezer, Bitel, Byte dance tik tok, No, Awa, Apple Shazam, Akazoo, 7digital, Alibaba xiami, Spotify, TCd, Tesla, Viva, Yandex müzik, Turkcell Fizy, Tuned global gibi müzik platformları başta olmak üzere 100'den fazla platformda eseriniz yayında olacaktır.

Müziğimin Dağıtımı Ortalama Ne Zaman Yapılır?

Oluşturduğunuz ses dosyalarınız onaylandıktan sonra 3 – 15 gün arasında yayınlanmaya başlar. Çıkış tarihini belirleyerek müziğinizi istediğiniz tarihte yayınlayabilirsiniz

Müzik Platformlarından Şarkımı Nasıl Kaldırabilirim?

Dağıtımı yapılmış şarkıların kaldırılması talebiniz alındıktan sonra kullandığınız hizmete bağlı olarak ortalama 15 ile 30 gün arasında süremektedir.

Müziğimin Yayın Tarihini Belirleme Imkanım Var Mı?

15 gün öncesinden gönderilmesi şartı ile yayın tarihini belirleyebilirsiniz.

0 +

Kullanıcı

0 +

Albüm

0 +

Stream

0 +

Dağıtılan Telif Miktarı
GERİ DÖNÜŞLER

Kullanıcı Yorumları

Müzik Dağıtım olarak kullanıcı deneyiminizi birincil önceliğimiz yaptık. Siz de görüşlerinizi bize iletişim adreslerimizden bildirebilirsiniz.