TikTok Mavi Tik Nasıl Alınır?

Tiktok mavi tik nasıl alınacağını merak ediyorsanız, bu adımları gerçekleştirdiğinizde sorunsuz ve kolayca mavi tik alabilir hale gelirsiniz.

Tiktok, ByteDance şirketi tarafından sunulan dünyanın en büyük sosyal medya devlerinden birisidir. Sosyal medyada Tiktok, popüler olduğundan beri birçok insan ‘Tiktok mavi tik nasıl alınır’ sorusunun karşılığını merak etmektedir. 2016 yılında piyasaya sürülen Tiktok gün geçtikçe büyüdüğünden dolayı, mavi tik alarak, para kazanmak ve fenomen olmak isteyen birçok insan ortaya çıkmıştır.

Tiktok mavi tik almak hakkında birçok sorunun cevabını araştırıyor olabilirsiniz. Küçük büyük herkesin fenomen olmak isteyenlerin; Tiktok’ta mavi tik kimlere verilir, mavi tik almak için ne gerekir, mavi tik olmak için kaç takipçi gerekir, Tiktok mavi tik nereden alınır gibi soruların tüm yanıtları bu içerikte olacaktır.

Tiktok Mavi Tik Nedir?

Tiktok Mavi Tik Nedir

Tiktok mavi tik, Tiktok uygulamasında olan bir hesabın, güvenilirlik ve popülerliğini ifade eden doğrulanmış rozettir. Mavi tiki var olan bir hesap, sahte hesapların önüne geçerek, gerçek kişi veya şirket olduğunu göstermektedir. Böylelikle kullanıcılar veya takipçiler ziyaret ettiğinde Tiktok tarafından onaylanmış bir hesap, kolayca öne çıkacaktır.

Mavi tik, ünlüler, fenomen veya şirketlerin özellikle talep ettiği ve istediği rozetlerdendir. Eğer sizde Tiktok hesabınızda Mavi tik olmasını istiyorsanız, Müzik Dağıtım promosyon sayfasından veya iletişime geçerek, ulaşabilirsiniz.

Mavi tik içeren bir Tiktok hesabı kolayca, trendlere girebilir ve paylaşımlarınız her zaman ilgi çekici olacaktır. Bu nedenle bir uzman destek almak istediğinizde Müzik Dağıtım şirketini tercih edin.

TikTok’ta Mavi Tik Kimlere Verilir?

TikTok’ta Mavi Tik Kimlere Verilir

Tiktok’ta mavi tik kimlere verileceğini merak ediyorsanız, belirli aşamaları sağlamanız gerekmektedir. Bunlardan biri en az 1000 veya 1K takipçiye ulaşan bir hesabınız olmalıdır. 1000 takipçi barajını aştıktan sonra gönderileriniz kalitesini arttırmak, trendlere girmek veya hastag eklemek içi bir uzmandan destek almalısınız.

Tiktok’ta mavi tik almak için belirli aşamaları tamamlamanız gerektiğinden ötürü, yapmanız gereken çok işlem olmaktadır. Müzik Dağıtım şirketi ile bu aşamaları sizin için basitleştirdik. Uzman ekibimiz ile Instagram mavi tik nasıl alınır içeriğinde olduğu gibi Tiktok mavi tik nasıl alınacağını sizlere raporlar ve analizlerle birlikte sunmaktayız.

Tiktok mavi tik 1000 takipçiye ulaşmak ve hesabınızı mavi tike hazırlamak istiyorsanız, Müzik Dağıtım’ı tercih edin ve bugün işlemlere başlatın.

Tiktok’ta Mavi Tik Alınca Ne Olur? Mavi Tik Almak İçin Ne Gerekli?

Tiktokta Mavi Tik Alınca Ne Olur

Mavi tik rozeti veya amblemi, Tiktok hesapları arasında görünürlüğü, güveni arttıran bir hesabı göstermektedir. Bu rozetin olması gerçek hayatta bilinen kişiler olduğu anlamana gelir ve şarkılarınızı paylaştığınızda gönderileriniz kolayca hit alabilir hale gelir. Tiktok’ta mavi tik alınca, daha hızlı takipçi kazanmanıza ve kişiler üzerinden para kazanmanızı sağlamaktadır.

Bir şarkınız olduğunda sosyal medyada paylaşmak isteyebilirsiniz. Bunun da en iyi yapacağınız yer Tiktok uygulamasıdır. Tiktok mavi tik rozeti bulunan bir hesapta paylaşılan gönderiler, hit alabilir, telif hakkı kazandırabilir, ürün linki vb. işlemler yapılara daha çok para kazanmanızı sağlamaktadır.

Tiktok mavi tik almak için ne gerekli sorusuna yanıt olarak;

 • En az hesabınızdan 1000 takipçi olması
 • Gönderileriniz kaliteli ve doğru etiketlerle paylaşılması
 • Ünlü veya fenomen olmanız için gerekli işlemler

Yukarıdaki aşamalar minimum istenen şartlar olmaktadır. Fakat bunların olması tek başına yeterli olmamaktadır. Bu nedenle bir mavi tik rozeti almak için Müzik Dağıtım şirketi ile irtibata geçmeniz, mavi tik alma yolculuğunuzu basitleştirmektedir.

Mavi Tik Olmak İçin Kaç Takipçi Gerekir?

Mavi Tik Olmak İçin Kaç Takipçi Gerekir

Mavi tik olmak için insanların merak ettiği sorulardan birisi de kaç takipçi gerektiğidir. Tiktok ta mavi tik almak için belirli kriterleri karşılamanız gerekmektedir. Tiktok hesabı gerçek kişiye veya tüzel kişiye ait olduğunu belirlendikten sonra en az 1000 takipçi olması istenmektedir.

En az 1000 takipçi olması Tiktok hesabınız için kesinlikle mavi tik alacağınız anlamına gelmemektedir. Belirli kriterleri sağlamanız veya kullanıcı adınızı arama motorları servisinden veya diğer kaynaklarda ulaşılabilir olması gerekmektedir. Aksi halde sadece 1000 takipçiye ulaşılan bir hesap için Tiktok mavi tik başvurusu yetersiz kalacaktır.

Tiktok Mavi Tik Nereden Alınır?

Tiktok için mavi tik nereden alacağınızı bilmiyorsanız, bu içerik tam size göre olacaktır. Tiktok üzerinden mavi tik almanız için web sitesi üzerinden geri bildirim kısmından mail atmanız gerekmektedir. Burası için Türkçe metin kabul edilmemektedir ve yalnızca İngilizce olarak mail atabilirsiniz.

İngilizceniz yeterli değilse veya metin yazmak istemiyorsanız, başvurunuz esnasında yardımcı olacağınız birini arıyor olabilirsiniz. Tiktok mavi tik kriterleri karşıladığınızda ünlü veya fenomen olmadan bile mavi tik alabilirsiniz fakat bu konuda uzman bir şirketten destek almanız gereklidir. İşte bu konular hakkında size tam destek sağlamak için Müzik Dağıtım şirketini tercih edin.

İngilizce metin yazmanızda, mail atmada, gönderi hazırlamada, takipçi sağlama gibi işlemlerde bizzat yardımcı olalım. Böylelikle kısa sürede para kazanmaya açık ve güvenilir bir hesabınız olsun. Tiktok mavi tik satın al için uzman ekibimiz sayesinde işlemleri tamamlamanız basit olacaktır.

Tiktok Mavi Tik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tiktok mavi tik başvurusu yapmanız için öncelikle hesabınız belirli aşamaları tamamlaması gerekmektedir. İlk öncelik olarak hesabınızın gerçek kişiye veya tüzel bir kişiye ait olup olmamasıdır. Bu aşamayı tamamladığınızda ise sırasıyla, 1000 takipçi, gönderiler veya aratılan bir kullanıcıya sahip olup olmamanızdır.

Müzik Dağıtım promosyon servisimizde ünlüler ve fenomen olmanız için tüm aşamaları gerçekleştiriyoruz. Böylelikle Tiktok mavi tik başvurusu esnasında hazırlanan İngilizce metin iyi bir dille ve anlaşılır şekilde hazırlanmaktadır. Diğer süreçler dahil olmak üzere takipçilerinizi arttırmanıza kadar birçok aşamayı tamamlıyoruz.

Sıkıcı aşamaların arınmanız için sizlere rehber olmak isteriz. Böylelikle kaliteli ve kısa süre içerisinde Tiktokta mavi tik onaylı hesaba sahip olabilirsiniz. İletişime geçmek istiyorsanız, Müzik Dağıtım web sitesini mutlaka ziyaret edin.

Tiktok Mavi Tik Satın Al

Tiktok hesabı mavi tik rozeti söz konusu olduğunda birçok kişi ‘nasıl alınır mavi tik’ veya ‘nasıl mavi tik alınır’ sorularını merak etmektedir. Bir mavi tik veya doğrulanmış rozete sahip olmak istediğinizde Tiktok mavi tik satın almanız hesabınız için doğru karar olacaktır. Çünkü gerek rakipler gerekse de mavi tik almanın zorlaşması bir hizmet satın aldığınızda işlemlerinizi kolaylaştırmaktadır.

Tiktok’ta güvenilir, para kazandıran hesaba sahip olmak istiyorsanız, Müzik Dağıtım şirketi ile bugün iletişime geçin. Böylelikle şarkılarınızı 100’den fazla platforma dağıtmanın yanında Tiktok hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Tiktok Mavi Tik Fiyatı Nedir?

Tiktok için mavi tik almak günümüzde ünlü ve fenomen olmak isteyenler için tercih edilenler arasına girmektedir. Bunca insan sebebi ile mavi tik onay almak daha da zorlaşmıştır. Bu nedenle mavi tik almak için Tiktok mavi tik fiyatı hakkında bilgi edinmek istiyor olabilirsiniz.

Müzik Dağıtım firması, Tiktok beğeni satın almak, izlenmen satın almak veya takipçi almak isteyenlerin bilinen şirketidir. Bu nedenle Tiktok hesabız için uzman bir ekibe ihtiyacınız olduğu bu şirketi seçebilir, danışmanlık, hesaba takipçi veya birçok konular teknik destek alabilirsiniz.

Tiktok Mavi Tik Kopyalama Nedir? Tiktok Mavi Tik Hilesi Nedir?

Tiktok hesabı için birçok kişi mavi tik kopyalamanın veya mavi tik hilesinin var olup olmadığını merak etmektedir. Mavi tik, güvenilir, doğrulanmış ve para kazanan hesabı göstermektedir. Mavi tik kopyalama veya hilesi yoktur. Kopyalama ve Tiktok mavi tik hilesi olsaydı sadece kendinizi kandırmış olurdunuz.

Tiktok Mavi Tik Emojisi Nedir?

Tiktok mavi tik emeojisi, profilin sağ veya sol bölümünde kullanılan, Instagram rozetinde olduğu gibi mavi bir onay tikidir. Mavi tik emojisi, hesabınızın, profesyonel ve para kazanmaya açık olduğunu göstermektedir. Böylelikle takipçilerden para kazanmayı hem doğrudan hem de dolaylı olarak yapabilmektesiniz.

Mavi tik emojisi elde etmek için hesabınızda en az 1000 takipçi olması gerekmekte olup, belirli kriterleri karşılamanız istenir. Koşullar karşılandığında ise mavi tik veya Tiktok mavi tik emojisi almak için ‘geri bildirim’ kısmından başvuru yapmanız gerekir. Onaylı bir hesaba sahip olmak istiyorsanız, mutlaka güvenilir uzmandan veya şirketten destek almanız gereklidir.

Youtube sanatçı kanalı başvuru hizmetinde olduğu gibi Tiktok mavi tik takipçi, beğeni, izlenme, başvuru gibi aşamaları yapabileceğiniz Müzik Dağıtım şirketine güvenin. Şimdi seçin ve bir an önce mavi tik onay işlemlerinize bugünden başlayın.

Tiktok Mavi Tik Neden Verilir?

Tiktok, dünyanın her neresinde olursanız, olun kolayca video paylaşabileceğiniz eğlenceli bir platformdur. Tiktok mavi tik ise insanların sevdiği sanatçı, markalar, ünlüler veya profesyonel spor takımı gibi kişi ve şirketlere verilmektedir. Böylelikle insanlar, sevdikleri kişinin orijinal hesaplarını yakından inceleyebilir ve kolaylıkla bulabilir.

Tiktok mavi tik, sevdiğiniz ve takip etmek istediğiniz ünlü ve fenomenleri bulmaya yarayan kısa yoldur. Bu kısa yolu kullanmak isteyen bir kişi, profillerde var olan mavi tike göre araştırma yapabilecektir. Mavi tik veya Tiktok doğrulanmış rozet, kullanıcıların takip etmek istedikleri hesapları doğruluk sunmasıyla yardımcı olmaktadır.

Tiktok hesapları için farklı kılan bir özelliği de hesapların doğruluğudur. Tiktok kullanırken hesap oluşturmak basittir ve herkesçe oluşturabilmektedir. Bu nedenle bir ünlünün veya tanınmış kişinin hesabı gerçekmiş gibi oluşturulabilir. Tiktok mavi tik ise sadece onaylanmış hesaplar olduğundan ve kurallara uyan profil olduğundan bu kişi ve markalara doğrulanmış rozet vermektedir.

Doğrulanmış rozete sahip Tiktok hesapları, insanların güvenini ve doğruluğunu kazanmanın tek yoludur. Mavi tik aynı zamanda profilin orjinalliğini sağlayarak sahtekarları uzaklaştırmaktadır. Eğer sizinde Tiktok mavi tik onaylı hesabınızın olmasını istiyorsanız, Müzik Dağıtım şirketi ile anlaşarak bugünden başlayabilirsiniz.

Tiktok Doğrulanmış Rozet Nedir?

Tiktok doğrulanmış rozet, bir hesabın orijinal ve doğruluğunu gösteren mavi renkte onay tiki bulunan hesabı göstermektedir. Doğrulanmış rozet ile Tiktok mavi tik aynı anlama gelmektedir. Arama motorları veya platformda bir ünlünün araştırmasını yaptığınızda ilk olarak mavi rozetlerin hesapları gelmesi olasıdır. Çünkü Tiktok, doğrulanmış rozete sahip hesapları en öne çıkarmaktadır.

Bir Tiktok kullanıcısından profilin hemen yanı başında mavi tik görmek o profilinin Tiktok doğrulanmış rozete sahip olduğu anlamına gelir. Eğer profilde tanınmış kişinin profili görünüyor ancak profilde mavi tik yoksa o profil sahtedir. Tiktok profillerinde sahte hesabı anlamının (tanınmış kişi hesabına göre) yolu da budur.

Tiktok Mavi Tik Nasıl Verilir?

Tiktok, platformun getirdiği özellikler ve kurallar gereği olarak doğrulanmış rozete sahip olmak isteyen hesaplar için faktörleri göz önünde bulundurmaktadır. Bunlar genel olarak özgünlük ve eşsizlik gibi özellikler olsa da bunlardan haricinde bulunan faktörlerde vardır. Doğrulanmış hesaplar, insanların takip ettikleri eşsiz ve sadece tek kişiye ait hesaplardır.

İnsanların güvenini sağlamak için tik mavi tik rozeti bulunan hesaplar belirli kriterleri karşılamak zorundadır. Doğrulanmış hesaba sahip olmak istediğinizde hesabınız için aşağıdaki kriterleri sağlamanız gerekmektedir:

 • Özgün olmak: Doğrulanmış rozet, gerçek kişiyi, işletmeyi veya ona ait gerçek kuruluşu ifade etmektedir. Bu nedenle bunların haricindeki fan hesapları, sahte hesaplar veya genel isme sahip hesaplar kabul edilmemektedir. Örnek olarak bir işletmeniz varsa Tiktok’ta sadece işletmeyi temsil etmelidir.
 • Aktif olmak: Bir hesabınız olduğunda Tiktok platformu aktif olmayan hesapların mavi tik onay sürecini es geçmektedir. Yani çoğunlukla paylaşım yapılmayan hesap mavi tik kriterleri için çoğu özellikleri karşılaşa da aktiflik sağlanmadığında onaylanmayacaktır. Tiktok’ta aktifliğin tamamlanması için en az 6 ayda bir giriş yapılması zorunlu kılınmaktadır.
 • Tanınmış olmak: Tanınmışlık, Tiktok mavi tik onay rozetini hızlandıran ve kriterliğini karşılayan yegane kurallardan biridir. Platform, tanınmışlığın kriterlerini karşılamanız için hesapları dikkatle incelemektedir. Eğer bu özellikler tam olarak sizi karşılamıyorsa, hesabınız doğrulanmış rozete sahip olmayacaktır. Tiktok onaylı rozete sahip olmak için platorm; birden fazla sosyal medya hesaplarını inceler, basın açıklaması veya sponsorlu gönderileri incelememektedir.
 • Tam olmak: Tanınmış olmanız yanında bir diğer özellikte hesapların tam olması yani profilin dolu olmasıdır. Kısaca hesapta ad, soyad, biyografi, takma ad, fotoğraf, video gibi eksiksiz profile sahip olması istenmektedir. Gerçeğe aykırı bir hesap olduğundan ve kendinizi tam olarak tanımlanmadığında mavi tik rozetinize sahip olamazsınız. Bu nedenle profilin, dikkatle ve platformun kurallarına uygun olarak doldurulması önemlidir.
 • Güvenilir olmak: Tiktok mavi tik rozete sahip hesaplar insanların güvenilirliği kazanmış gerçek kullanıcılardır. Bu nedenle başvuru için profillerin güvenilir olması ve sahte bilgilerin olmaması önemli olmaktadır. Bunu önlemek için Tiktok, e-posta çok faktörlü doğrulamadan geçirmektedir. Böylece profilin özgün kalması ve kullanıcılar tarafından güvenilirliğini arttırmayı amaçlanmaktadır.

Yukarıdaki kriterler mavi tik onay rozeti için beklenen özellikler olsa da platformun her kullanıcı için sağladığı özelliklerinde kabul edilmesi beklenmektedir. Hizmet şartları esaslarını kabul ederek, Tiktok kullanıcıların kurallara bağlı kalması ve tanınmış hesaplar dahil herkesin bu özelliklere uygun olarak hareket etmesi sağlanır. Unutmamalıdır ki ayrıca platform Tiktok mavi tik onay rozetini kaldırma hakkını (suç, yanlış beyan, topluluk kurallarına aykırı) saklı tutmaktadır.

Tiktok mavi tik hesabınız olmasını istiyorsanız, Müzik Dağıtım ile bir an önce görüşün. Müzik Dağıtım, 100’den müzik akış servislerine parçaları ileten bir şirkettir. Kısaca eserlerin müzik dağıtımını yapmaktadır.

Bunların yanında sanatçılar, ünlü, fenomen veya tanınmış kişilerin sosyal medya hesaplarında doğrulanmış rozete sahip olmalarına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle ihtiyacınız varsa iletişime geçiniz.

Tiktok Mavi Tik Nasıl Kaldırılır?

Tiktok mavi tik, güvenilirliğin ve doğruluğun güncellenmiş halidir. Bu hesaba sahip olan kişi veya şirketler, kullanıcıları yönetebilir ve detaylı analiz yapabilirler. Ancak kaldırmak istendiğinde bu işlemlerin her biri askıya alınabilmektedir.

2022 yılında Tiktok doğrulanmış rozet kaldırılmasını platform üzerinden talep etmek imkansızdır. Çünkü kaldırma özelliği bulunmamakta olup, yardım veya destek alanlarında da bu konu ile bilgiyi ulaşamazsınız. Fakat doğrudan kaldırılmasını istiyorsanız, Tiktok kullanıcı adını değiştirerek, mavi tik rozeti kaldırabilirsiniz. Bu kurallara aykırı davranış olduğundan, platform mavi tik rozetini kaldıracaktır.

Tiktok Mavi Tik Ücreti Ne Kadar?

Tiktok bireysel olarak başvurularda veya şirketlerin başvuruların alımında herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Ancak başvurudan önce platformun hazırlanması ve gerekli kuralları yerine getirme açısında hesap dizayn edilmelidir. Dizayn edilme sürecini genelde şirketler veya üçüncü parti araçlar yardım etmektedir.

Müzik Dağıtım, tiktok mavi tik almada sizlere yardımcı olmaktadır. Mavi tik rozeti almak, kriterleri sağlama açısından önemli olduğunda, faktörler eksik ise hesabınız doğrulanmayacaktır. Bir hesabı tanınır yapmak için gerekli bilgilere sahip olan firmayı tercih ediniz. Aksi halde profil doğrulama işleminde para ve zaman kaybınız olacaktır.

Tiktok doğrulanmış rozet ücreti veya mavi tik fiyatları değişiklik göstermekte olup, iletişime geçtiğinizde kolayca bilgi alabilirsiniz. Sanatçı hesabınız var ise ve doğrulanmamış ise kullanıcıların mavi tik rozetinin önemini biliyorsunuz. Bu yüzden irtibata geçmek istediğinizde Müzik Dağıtım her zaman burada olacaktır.

Tiktok Doğrulanmış Rozet Neden Kaldırılır?

Tiktok doğrulanmış rozete sahip hesapları bazı durumlarda kaldırabilmektedir. Bu genellikle suç veya yasal olmayan süreçler olduğu bilinse de bunların haricinde hesabınızı pasif hale getirebilmektedir. Tiktok doğrulanmış rozete ulaşmak zordur ve bunu yaptığınızda hesabınızda mavi tikin kaldırılmamasını isteyebilirsiniz. Ancak aşağıdaki durumlardan ötürü, Tiktok, bildirimde bulunmaksızın mavi tik rozetini kaldırabilmektedir:

 • Kullanıcı adı değiştirme: Tiktok mavi tik rozetine sahip olan ve diğer hesaplar dahil herkesin kullanıcı adı vardır. Kullanıcı adları, takipçilerin veya takip etmek isteyenlerin aradığı hesap isimlerini nitelemektedir. Dolayısıyla mavi tik onaylı kullanıcı adınızı değiştirirseniz, rozet kaldırılacaktır.
 • Aktarılan hesaplar: Mavi tik onaylı hesap yalnızca gerçek kişiyii markayı veya orijinal kuruluşları temsil eden hesaplardır. Eğer bir hesap başkasına aktarıldığı tespit edilirse Tiktok, bunu kaldıracak ve rozeti silecektir. Aynı zamanda başvurularda da aktarılan hesaplar, doğrulama rozeti alamamaktadır.
 • Hesap türü değişimi: Mavi tik rozeti sabit, değişmez ve özgünlüğü niteleyen güvenilir hesaplardır. Her hesabın kişisel, işletme, tanınmış kişi farklı hesap türü bulunmaktadır. Örnek olarak kurumsal bir hesap, kişisel hesaba dönüştürüldüğü takdirde Titkok’un kuralları ihlal edilmiş olur, bu da mavi tik onayını kaldırabilmektedir.

Tiktok 1 Milyon Takipçi Kaç Para Kazanıyor?

Tiktok mavi tik olan bir hesap kullanıcılardan, satış ortaklığı, shopify, hediyeler veya benzeri yollardan para kazanabilmektedir. Ünlü bir sanatçı iseniz, hesabınızı oluşturduktan sonra mavi tik almak önemlidir. Eğer var ise konser biletleri satabilir veya herhangi bir hizmetinizi tanıtabilirsiniz.

Tiktoker olan kullanıcı hesapları, dolar üzerinden ve çeşitli yollardan para kazanabilmektedir. Bunun için para kazanma aktif olması ve kullanıcı kitlesine sahip olmanız gerekmektedir. Bunun en doğal yolu ise mavi tik almaktan geçer. Mavi tik almak için şartları yerine getirdiğinizde ve para kazanma özelliğiniz aktif olduğunda, gelirleriniz sosyal medya platformu Tiktok üzerinden arttırabilirsiniz.

Tiktok ne kadar para kazandırır sorusuna yanıt olarak; hesabın, işletme ve kişisel olup olmasına ve takipçi sayısına göre değişmektedir. Ortalama bir hesaplama sunulduğunda Tiktok 1 milyon takipçi 1000 ile 15000 dolar arası para kazanmaktadır. Aynı şekilde 100 bin takipçili Tiktok kullanıcısı ise aylık 200 ile 1000 dolar arası para kazanmaktadır.

Tiktok mavi tik, insanların güvendiği ve takipçilerinde kullanıcılara bağış adı altında para verebilmektedir. Tiktok canlı yayın yapıldığında hediyeler sayesinde takipçilerinizden para kazanmak mümkün olup, gelirlerinizi dolaylı olarak da arttırabilirsiniz.

Tiktok hesapları mavi tik olmasının direkt olarak para kaynakları değişmekte olup daha da artabilmektedir. Bunun en büyük nedeni, Tiktok onaylı rozete sahip kişi sadece platform üzerinden para kazanmamaktadır.

Tiktok’ta sanatçı hesabınız var ise aşağıdaki gibi çeşitli yollar ile para kazanabilirsiniz:

 • Konser biletlerinizi satarak
 • Spotify şarkılarınızı listeleyerek veya tanıtımını yaparak
 • Yeni çıkacak şarkınızı Apple Music’te satışa çıkararak
 • Müziğiniz ile ilgili tişört tasarımı yapıp satarak
 • Shopify, bağış vb. yollar ile