Müzik dağıtım için daha fazlasını öğrenmek istediğinizde, müziğin hangi platformlara dağıtıldığı hakkında geniş bilgiye sahip olabileceksiniz.

Müzik dağıtım, ses kayıtlarının dağıtımından sorumlu olan müzikle ilgili bir iştir. Müzik eseri dağıtım şirketleri, plak şirketlerinden perakendecilere yeni yayınları almaktan, depolamaktan ve dağıtmaktan sorumludur.

Müzik dağıtım şirketleri, albümlerin tanıtım kopyalarını radyo istasyonlarına, dergilere ve diğer medya kuruluşlarına gözden geçirilmeleri veya tanıtılmaları için göndermekten de sorumlu olabilmektedir.

Dijital müzik eseri dağıtımı yapan kişiler, çeşitli platformlar kullanarak bunu gerçekleştirmektedir. Müzik Dağıtım olarak bu kapsamda hizmetlerimizi vermekle gurur duyuyoruz. Sanatçı, bağımsız müzisyen veya diğer meslek grupları tarafından oluşturulan eserler, tek panel üzerinden dünyadaki popüler müzik platformlarına yayınlanabilmektedir. Uzman ekibimizle destek alarak, bunu profesyonel şekilde yapabilirsiniz.

Müzik Dağıtım Avantajları Nedir?

Müzik dağıtım platformları

Müzik dağıtım, bağımsız müzisyen, içerik üreticisi, sanatçı ve diğer meslek grupları tarafından oluşturulan müziklerin dağıtılmasını ve tanıtılmasını amaçlamaktadır. Tüm dünyada hizmet sunan dijital platformlara dağıtmaktadır ve gerektiğinde diğer platformlardan destek almaktadır. Dijital dağıtım yapılırken özelikle popüler dahil olmak üzere Apple Music, Spotify, SoundCloud, Deezer, Fizy, Tiktok gibi 100’den fazla platformla çalışılmaktadır.

Müziklerin dağıtımının yapılırken müzik eseri üreticisi veya sanatçı bazı ek avantajlar sağlamaktadır:

 • Telif hakları: Müzik eseri dağıtımı yapan bir firma ile çalışmak her zaman en iyisidir. Çünkü dijital dağıtım yapan firmalar, sanatçı için telif hakkı koruması ile birlikte gelmektedir. Müziğe özel ISRC kodu gibi benzersiz kodlar eser korunmaktadır.
 • Gelir paylaşımı: Müzik eseri dağıtım firmalarında çalıştığınızda çoğu zaman müzikler üzerinde gelir elde edilir. Elde edilen gelirler, distribütörler tarafından komisyon olarak alınır. Fakat Müzik Dağıtım şirketini seçerseniz %100 hak ediş ile gelirlerinizin tümünü yönetebilirsiniz.
 • Dünya platformları: Dijital müzik dağıtım konusu, dünya çapında müzik platformlarına dağıtılması amaçlanır. Fiziksel dağıtıma göre hem kolay hem de düşük maliyetlidir. Müziğinizin dünyaya çeşitli platformlar aracılığıyla yayınlanması istendiğini bunu yalnızca dünya platformu kullanan Müzik eseri dağıtım şirketleri ile yapılmaktadır.
 • Değerli müzik: Müzik eseri dağıtım şirketleri seçimi iyi yapıldığında emeğin karşılığı üst düzeyde alınmaktadır. Dijital dağıtım için kurallara uyulduğu zaman sorunsuz bir şekilde bu gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Müziğin birçok platformda yayınlanması demek, eserinizin değer kazanması ile eşdeğer demektir.
 • Müziğin gelişimi: Müzik üreticisi tarafından yüklenen parçalar, zaman içerisinde belirli istatistiklere sahip olacaktır. Kaliteli bir müzik ortaya koyulduğunda ve iyi bir müzik dağıtım firması ile anlaşma yapıldığında müzikleri gelişimi hız kazanır. Müzik Dağıtım olarak bu hizmeti de vermekteyiz, dilerseniz, müziğin gelişimi yönünde sizlere 7/24 destek sağlıyoruz.

Müzik Dağıtım Nasıl Yapılır?

Müzik dağıtım platformları

Müzik dağıtım, oluşturulan müziğin çeşitli platformlara dağıtılmasını içeren ve yayınlanması ile birlikte 5 ile 21 gün arasında süren bir süreçtir. Eserler standartlara uygun bir şekilde yüklendiğinde ortalama 15 gün içerisinde müzik platformlarında yayınlanmaktadır.

Müziklerin dağıtımı yapılmadan önce uygulamalar veya paneller üzerinde dağıtım gerçekleştirilir. Çoğu distribütör, müzikleri yayınlarken ekstra ücret talep ederler; Youtube Content ID, süresiz yayınlamak vb. türleri içermektedir. Fakat Müzik Dağıtım firmasının paketlerinden herhangi birini seçtiğinizde, paketin size sağladığı özelliklere göre yıllık olarak sınırsız kullanabilirsiniz.

Müziklerin Dağıtımı için panelin nasıl kullanılacağı hakkında kısaca bilgi almak isterseniz aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 • Müzik Dağıtım paketlerinden size uygun olanı seçin ve uygulama üzerinden hesabınızı açın
 • Panel açıldıktan sonra ‘Müzik Ekle’ bölümüne tıkladığınızda ‘Katalog’ başlığı altındaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun.
 • Burada dikkat etmeniz gereken yerler, ilgili alanlar ve en son aşama olan ‘Dağıtım’ kısmında geçen, istenilen platformların seçili olması veya tümünün aktif olmasıdır.
 • Yukarıdaki adımları tamamladığınızda ‘İncele ve Dağıt’ denildiğinde kolayca müziğinizi yayınlayabilirsiniz.

Müziğin yayınlaması süresi maksium 15 gün listeye girilmesi sağlanır fakat 10 gün içerisinde platformda aktif hale gelmeyebilir. Dağıtım platformları arasından Spotify seçili ise editöryal liste desteği ile 15 ila 21 gün içerisinde albümün planlanması sağlanmaktadır. Bu listeler tamamen bağımsız editörler tarafından düzenlendiğinden şarkınızın listeye gireceği garantisi verilmemektedir.

Müzik Dağıtım Olarak Müziklerin Dağıtımının Yapıldığı Bazı Platformlar

Müzik dağıtım platformları

Müzik dağıtım platformları, milyonlarca kişi tarafından dinlenen ve takip edilen müzik akış servisleridir. Müzik akış servislerinden ilk tercih edilen Youtube olsa da 100’den fazla milyonlarca kitleye ev sahipliği yapan platformlar vardır.

Müziklerin dağıtımının yapıldığı bazı platformlar aşağıda sıralanmıştır:

 • Apple Music
 • iTunes
 • Youtube Music
 • Deezer
 • Fizy
 • Instagram Grand pad
 • Amazon Music
 • Awa
 • Shazam
 • Akazoo
 • Alibaba Xiami
 • 7Digital
 • Spotify
 • Tesla
 • Yandex Music
 • Muud
 • Tidal

Müzik Dağıtım Şirketleri Ne Yapar?

Müzik Dağıtım Şirketleri Ne Yapar

Müzik, hayatımızın bir parçasıdır ve büyük birçok sanatçı şarkılarını yüklemek için dijital platforma ihtiyaç duymaktadır. Dijital platformlar çeşitli şekillerde isimlendirir; yapım şirketleri, müzik akış servisleri (DSP), müzik dağıtım firmaları vb. Bunların her biri sanatçılardan alınan eserlerin yayınlanma sürecini içermektedir.

Müzik dağıtım şirketleri ise müzik editlenmiş veya mixlenmiş halini kendi sundukları platform aracılığıyla belirli günde müzik akış servislerinde iletmeyi sağlamaktadır. Günümüzde birçok sanatçı, müzisyen, şarkıcı, müzik üreticisi veya benzeri meslek grupları dağıtım için üçüncü parti aracıları tercih etmektedir. Bunun en büyük nedeni Spotify, Apple Music, Deezer gibi müzik akış servisleri müzik dağıtım şirketleri ile çalışmaktadır.

Bir müziği popüler platformlarda yayınlamak istediğinizde üçüncü parti sağlayıcılara ihtiyacınız vardır. Bu nedenle aracı olan veya dağıtım yapan birçok firma kurulmuştur. Bazı şirketler yalnızca müziği iletmek ile sorumlu olurken, bazıları ise müziği yayınlama süreci dahil ve sonrası için PR (promosyon) çalışmaları sunmaktadır.

Promosyon veya PR çalışmaları, bir müziğin yayınlanması ve sonraki işlemleri içeren tanıtım araçlarıdır. Bu hizmet hakkında daha fazla bilgiye erişmek için Müzik Dağıtım promosyon sayfasını inceleyin.

En iyi müzik dağıtım şirketleri arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız, tercihinizi Müzik Dağıtım ile yapın. Müzik Dağıtım, müziklerinizi yalnızca dağıtmakla kalmayıp, sosyal medya çalışmaları, Promosyon çalışmaları, Youtube MCN ve Content ID gibi çok çeşitli hizmetler ile gelmektedir. Bir müzik yayınlandıktan sonra izlenme, istatistik oluşması ve daha fazla kitleye ulaştırmak için promosyon çalışması gerekmektedir.

Bir eseriniz olduğunda size ücretsiz sunulan yönetim paneli sayesinde parçalarınızı yayınlanma süreci ve sonrası için yönetebilirsiniz. Gelişmiş bilgiye ihtiyaç duymadan kaynaklarımızı Blog sayfasından veya size sunulan teknik makaleler ile öğrenebilir, işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Müzik Dağıtım ile yüklediğiniz her müzik için %100 telif hakkı ücreti kazanırsınız. Tüm gelirleriniz sizde kalır ve diğer şirketler gibi komisyon almamaktadır.

Türk Müzik Dağıtım Şirketleri

Türk Müzik Dağıtım Şirketleri

Türk müzik dağıtım şirketleri diğer uluslararası dağıtım şirketleri gibi müziğinizin yayınlanma sürecini takip eden ve müzik akış servislerine ileten şirketlerdir. Sizin tarafınızda oluşturulan müziğin, Spotify, Apple Music, Fizy, Youtube gibi platformlarda yayınlamak için çoğunlukla uzman ekibe ihtiyaç yoktur. Tüm müzikler firmalar tarafından size sunulan yönetim panelleri ile yapılmaktadır.

Türk müzik dağıtım şirketleri arasından seçim yapmak istediğinizde tercihinizi Müzik Dağıtım ile yapın. Çünkü müziklerinizden herhangi bir komisyon alınmadan telif hakkı kazancı alabilirsiniz. Ayrıca hangi paketi seçerseniz seçin ödeme limiti sadece 200 TL’dir. Bu gelirlerin döviz kuru üzerinden hesaplanacağından oldukça düşük bir rakamdır.

Müziği sadece akış servislerinde yayınlamak yeterli olmamaktadır. Bu nedenle tanıtım araçlarına ve daha fazlasına ihtiyacınız vardır. Sizin için Müzik Dağıtım, hizmetlerini geliştirmiş olup, aşağıdaki ek servisleri bulunur:

 • Video dağıtım: Müziklerinizi klip halinde yayınlamak istediğinizde ve popüler NetD müzik yayınlama gibi servislerde kullanabileceğiniz hizmettlr. Video dağıtım, yalnızca müzikleri dağıtmak değildir ve kendine özgü tanıtım araçları da içermektedir. Bu nedenle tercihinizi video ile yapmak istediğinizde bu servise mutlaka göz atın.
 • Mekanik dağıtım: Bir eserin yayınlama sürecinde ise veya yayınlanmadıysa fiziksel olarak çoğaltmak istediğinizde tercihinizi mekanik dağıtım ile yapın. Mekanik dağıtım; radyo, televizyon, CD, DVD, usb gibi taşıyıcılar kullanmanıza ve lisanslamanıza olanak tanımaktadır. Bir araba yolculuğunda halen daha radyo ve USB taşıyıcıları kullanıldığından mekanik dağıtıma ihtiyacınız olacaktır.
 • Dijital müzik dağıtım: Dijital müzik dağıtım, bir müziğin dijital platformlara (Spotify, Apple Music, Youtube Music, Muud vb.) gönderen hizmettir. Dijital müzik yayınlama denildiğinde eser dağıtımın ilk aşaması olarak bilinen özel hizmettir. Bu hizmeti tercih ettiğinizde size sunulan ücretsiz panel aracılığıyla coğrafi olarak istatistik kontrolü, telif hakkı kazancı gibi sistemleri kontrol ediyor olacaksınız.
 • Promosyon: Promosyon, bir müziğk parçası söz konusu olduğunda PR çalışmalarını ifade etmektedir. Örnek olarak bir müziği, Spotify gibi platformda tek başına yayınlamak, müziğiniz iyi olsa bile pek fazla kazanç getirmeyecektir. Kısaca promosyon çalışmaları, size uzun vadede iyi geri dönüşler ve dinleyici kitlesi sağlayarak bundan daha fazla gelir elde etmenize yol açmaktadır.
 • Youtube MCN ve Content ID: Müziğiniz Youtube’da yayınlandıktan sonra (Youtube tarafından otomatik olarak oluşturulan müzik videosu), yönetmeniz için hesaba ihtiyaç duyar. Youtube MCN ise var olan hesabın Müzik Dağıtım gibi şirketlerin yani üçüncü parti sağlayıcıların yönetmesi ve daha fazla gelir elde etmenizi sağlamaktır. Content ID ise, Youtube müzik videoların izinsiz kullanımını engelleyen ve doğrudan gelir kazanmasını sağlayan yazılımsal kimliktir. Bu hizmetleri alarak, gelir akışınızı orantılı olarak arttırabilirsiniz.

En İyi Müzik Dağıtım Şirketleri

En İyi Müzik Dağıtım Şirketleri

Bir müzik distribütörü veya dağıtımcısı müzik veya video parçalarını müzik platformlara yayınlamayı sağlayan firmalardır. En iyi müzik dağıtım şirketleri genelde müzik ile beraber tanıtım araçları sunarak yalnızca telif hakkı kazancı değil, geliri de arttırmayı amaçlar. Böylelikle ekstra tanıtım yaptırmadan tek platform üzerinden işlerinizi yönetebilirsiniz.

Müzik distribütörü temelde bir eserin dağıtımını yaparak, akış servislerinde belirli günde yayınlar. Belirli günler genelde 3 ile 6 hafta arasında değişebilmektedir. Uzun sürelerde yayınlamak bazı platformlarda işe yararken çoğu zaman geç kalınmaktadır.

Spotfiy editöryal listeye girmek için en az 20 gün istenmektedir. Bu süre platformun şarkıyı incelemek için sunulan hizmetin parçası olmaktadır. Dijital müzik akış servislerinden biri olan Spotfiy’da şarkı yayınlandığında platforma geçmesi 3 ile 20 gün arasında sürmektedir. Ancak en az 20 gün olarak ayarlama yapıldığında ‘Upcoming’ olarak bölüm açılır ve sanatçı (veya anlaşmalı olduğunuz şirket) gerekli bilgileri doldurarak, şarkınızın birçok bölgede yayınlanması ve daha çok dinleme elde etmesini sağlar.

Müzik üretmek ham halinde ne kadar detaylı ise müzik dağıtımı ise o kadar detaylı bir süreçtir. Bu süreci hızlandırmak veya kolaylaştırmak için bir müzik distribütöre ihtiyacınız olacaktır. Müziğinizi dağıtma ihtiyacı yanından ek özelliklere erişmek istiyorsanız, tercihinizi Müzik Dağıtım ile yapın.

Dijital Müzik Dağıtım Servisleri

Dijital müzik dağıtım servisleri, bir eserin dağıtımımdan ve yayınlama sürecini takip eden şirketlerdir. Müziğiniz Apple Music gibi platformlara iletmek istediğinizde anlaşmalı müzik şirketleri ile çalışmanız gereklidir. Çünkü tüm müzik akış servisleri veya DSP’ler, müzik distribütör şirketleri ile yakından çalışmaktadır.

Müzikleri tek başına direkt olarak yayınlamak mümkün değildir. Bu nedenle işinde uzman ve tecrübeli bir şirketle çalışmak, geleceğini olumlu yönde şekillendirmenin yolunu açar. Böylelikle işlerinizde daha emin adımlarla gider ve hayran kitlenize daha rahat ulaşabilirsiniz.

Bir müzik distribütörü ile çalışırken fiyatların ne olduğunu bilmek önemlidir. Sırf bu nedenle Müzik Dağıtım paketlerin neleri sağladığı öğrenmek için Fiyatlar sayfası oluşturduk. Buradan paketler ve daha fazlasına ulaşabilir, dilersen iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Dijital Müzik Dağıtım Şirketleri

Dijital müzik dağıtım şirketleri, temelde bir müzik yayınlama süreci dahil, dağıtıma kadar zamanı yöneten ve kullanıcılara bildiren şirketlerdir. Birçok büyük müzik akış platformu, üçüncü parti sağlayıcılar ile çalışır. Genelde tüm bu işlemlerin yönetilmesi için ücretsiz yönetim paneli sunarak, sanatçıların hak edişlerini ve istatistiklerini göstermeyi sağlar.

Müzik istatistikleri, yüzlerce platformda sunulan güncel verileri çekerek size sunan bilgilerdir. Sadece tek platformdan kontrol etmekten ziyade tek panel aracılığıyla müzik istatistiklerin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Bu, hem size telif hakkı kazancının tahmini geliri hem de kitlenizin hangi doğrultuda şarkılarınız sevdiğinin ön bilgisini verecektir.

Dijital Platformlarda Şarkı Yayınlamak

Dijital platformlarda şarkı yayınlamak istediğinizde üçüncü parti sağlayıcıları veya müzik dağıtım şirketleri ile yapabilirsiniz. Müziğin dağıtımında kullanılan distribütörler, şarkınızı yönetim panelleri aracılığı ile yükleyerek müzik akış servislerine iletir. Bu süre genel olarak 3 ile 2 hafta olsa da bazı durumlarda 6 haftaya kadar çıkabilmektedir.

Şarkı yüklemek için tahmini verilen süre platformdan platforma değişmektedir. Instagram / Facebook gibi sosyal medya platformlarda müzik yayınlamak birkaç gün sürerken, Spotify gibi platformlar için minimum 20 gün gereklidir. Bir şarkı yayınlarken süreyi uzun tutmak bazı durumlar için gerekli olmaktadır.

Şarkı yayınlama süresini uzun tuttuğunuzda bazı platformlar için avantajlar şunlardır:

 • Tanıtım ve PR çalışmaları için zaman
 • Spotfiy editöryal listeye girmek için avantaj
 • Genelde 1 ay içerisinde yayınlanan Deezer gibi platformlarda şarkınızın aynı anda yayınlanması
 • İzleyicileriniz için ön satış bilgilendirmesi

Not: Şarkı yayınlama süresi çalışacağınız firmaya bağlı olup, yayınlanma süresi değişmektedir. Bazı firmalarda sadece müziğin dağıtımı varken bazı firmalarda ise PR çalışmaları birlikte gelmektedir.

Dijital müzik Distribütörleri

Dijital müzik distribütörleri, dağıtım şirketleri ile aynı görevi yapan müziğin dağıtımından sorumlu olan şirketlerdir. Bir müziği Youtube veya Soundcloud gibi platformlara yüklemek sizlere doğrudan gelir kazandırmaz. Müziklerin lisanslanması veya Spotify gibi platformlara yüklenerek para kazandırması gerekmektedir.

Dijital müzik distribütörleri, sizlere ürettiğiniz şarkının, müzik akış servislerinde yayınlanmasının ardından, platforma göre dinleme veya indirme başına para ödemektedir. Bu miktar telif hakkı ödemesi olarak bilinir ve platformdan platforma değişmektedir. Spotify 1 dinlenme başına elde edilen ücret, Appl Music’e göre az olsa da dinleyici kitlesi fazla olduğundan çoğu zaman Apple Music’den daha fazla kazandırmaktadır.

Müzik distribütörleri aracılığıyla telif hakkı ödemeleri görülebilir ve istenildiğinde nakit olarak çekilmektedir. Tüm anlaşmalı müzik akış servisleri diğer üçüncü parti sağlayıcı veya Müzik Dağıtım gibi şirketler ile çalışmaktadır. Bu nedenle ödemelerinizi almak ve telif hakkı kazancının hepsini çekebilmek için güvenilir şirketle çalışmalısınız.

Güvenilir ve tecrübeli ekibe sahip, dağıtım şirketi arıyorsanız, Müzik Dağıtım’ı tercih edin. Müzik Dağıtım, sizin için zor görünen teknik konularda yardımcı olan ve müziklerinden gelen telif hakkı ödemelerinizin %100’ünü kontrol altına alacağınız şirkettir. Sizlere ücretsiz olarak yönetim paneli sunulur ve buradan 100’den fazla dijital müzik akış servislerine dağıtım yapabilirsiniz. Ayrıca sadece Türkiye değil Global pazarda da hakim olursunuz.

Ücretsiz Müzik Distribütör

Müzik yüklemek için doğru müzik dağıtım şirketi ile çalışmak önemlidir. Bunu yapabilmeniz için piyasada çok çeşitli şirketler arasından seçimini yapmak zorunda kalırsanız. Bu ise zaman ve emek kaybından ötürü çoğunlukla yüksek ücretli bir firma ile çalışırsınız. Ancak genellikle telif hakkı ödemelerinde zorluk çekmek veya benzeri nedenlerden ötürü müzikten soğumanıza neden olabilir.

Bir dağıtım şirketi aradığınızda genelde ilk başta ücret ödemeden bunu yapmak isteyebilirsiniz. Ücretsiz müzik distribütör şirketleri ise bunu sağlamaktadır. Genelde müzik yayınlanırken veya telif hakkı gelirleri üzerinden dağıtım şirketleri ücret keser. Böylelikle ücretsiz olarak yanı cebinizden para çıkmadan ücretsiz bir şekilde dağıtım yapmanız olanak tanır.

Ücretsiz olarak müzik dağıtımı yapmak istediğinizde karşınızda birçok firma çıkmaktadır. Ancak çoğu firma Türkiye’de geçerli olmayıp, daha sonra sizden ek ücret talep etmektedir. Müzik Dağıtım’da ise ücretsiz ve uygun fiyatlı paketleri tercih ettiğinizde müziklerinizi yayınlayabilirsiniz. Aracı veya ekstra komisyon ödemeden şarkınızı paylaşmak artık çok kolay.

Müzik Dağıtım şirketini tercih ettiğinizde size ücretsiz olarak panel sunulur ve kayıt olup, giriş yaparak tüm özelliklere erişebilirsiniz. Ücretsiz yönetim panelinde sunulan tüm özelliklere erişebileceğiniz gibi PR çalışmaları, sosyal medya gibi ek özelliklere de sahip olursunuz. Biliyorsunuz ki, müzikler tek başına veya tanıtım olmadan işe yaramaz.

Müziğinizi yaymak ve kitlenizi büyütmek istiyorsanız, tanıtım araçlarınıza ihtiyacınız vardır. Çoğu firma şarkı dağıtımı yaparken, yalnızca dağıtım ile ilgilenir. Ancak Müzik Dağıtım, müziğin dağıtımından yayınlanma süreci dahil promosyon araçları gibi ek özelliklere ağırlık vermektedir. Uzman bir ekibe ve işini bilen birine iş yaptırmak istiyorsanız, sizin için istediğinizi yapacaktır.

Ücretsiz müzik distribütör seçiminizi daha iyi anlamak için mutlaka aşağıdaki karşılaştırmalara göz atın:

Ücretsiz Müzik Dağıtım

Ücretsiz müzik dağıtım firması bulmak sizin iş zor olabilir. Çoğu müzik yapım şirketi, müzik yayın şirketi veya dağıtım şirketleri üçüncü parti sağlayıcılar ile çalışmaktadır. Kullanıcıdan aldığı eserleri, platform aracılığı ile dağıtarak dinleyicilere ulaştırmaktadır.

Spotify, Apple Music, Amazon music gibi platformlarda yalnızca müzik yayınlamak yeterli olmamaktadır. İşin tanıtım yani reklam boyutu olmalıdır. Çünkü her gün milyonlarca şarkı yüklenip, global pazara sunulmaktadır ve tanıtımı olmayan şarkılar unutulmaktadır. Her işte olduğu gibi reklam, şarkınızı her zaman en öne çıkaracaktır.

Hem tanıtım araçlarını kullanıp hem de müziklerinizi yayınlamak için ücretsiz müzik dağıtım arıyorsanız, iyi bir firma ile çalışmalısınız. Genelde insanların güvenilirlik konusunda zedelendikleri iletişim eksikliği, çalışma yetersizliği, ödemelerin geç alınması gibi nedenler olmaktadır. Bu sebeplerin farkında olan bir şirket ile çalışmak size uzun vade de iyi sonuçlar getirecektir.

Tanıtım araçları bir müzik için ne kadar önemli ise çalıştığınız şirket ile iletişimde kalmakta o derece önemli olmaktadır. Eğer bizimle çalışmayı tercih ettiyseniz, aşağıdaki yollar ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz:

 • E-posta üzerinden ([email protected])
 • Telefon yolu ile iletişime geçmek (0 850 304 6767)
 • Web sitenin iletişim sayfasından ulaşarak
 • Aklınıza takılan sorular olduğunda Sıkça Sorulan Sorular sayfasından
 • Hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için ‘Hizmetlerimiz’ sayfasından
 • Nasıl yapılır ve içerikler hakkında bilgi için ‘Blog’ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Müzik Dağıtım firması, müzik veya şarkı dağıtımı için öncü bir firmadır. Eserlerinizi 100’den fazla müzik akış servislerine ileterek sadece Türkiye değil, Global pazarda da söz sahibi olmanızı sağlar. Böylelikle farklı ülkelerden gelen gelirler değişmesiyle birlikte kazançlarınızı doğrudan arttırabilmektedir. Size sunulan ücretsiz yönetim paneli ile ödemelerinizin kontrolünü yaparak 200 TL gibi ödeme limitine ulaştığınızda paranızı çekebilirsiniz.